HALKBANK PANDEMİ DÖNEMİNDE DE İŞLETMELERİN YANINDA OLDU

Türkiye Halkbankası Kütahya Zafer Meydanı Şube Müdürü İsmail Atik, pandemi sürecinden işletmelerin yanında olduklarını bildirdi. İsmail Atik, “Esnaf Destek Paketi kapsamında; 25 bin TL üst limitli İşletme Kredisi’nin yanı sıra azami 25 bin TL limitli Paraf Esnaf Kart kullanıma sunuldu” dedi.
Bu haber 2020-10-01 13:30:22 eklenmiş ve 435 kez görüntülenmiştir.

Kuruluşundan bu yana Türkiye’de esnaf, sanatkâr ve KOBİ’lerin güçlü destekçisi olan Halkbank, ekonomiye değer katan tüm iş kollarına özel çözümler üretiyor. KOBİ’lerin ihtiyaçlarını hızlı, etkin ve kaliteli çözümlerle karşılamak amacıyla; organize sanayi bölgeleri ve bölgesel kalkınma ajanslarıyla iş birlikleri yapan Halkbank, KOSGEB destekli ve KGF teminatlı kullandırılan kredilerini de sürekli artırıyor.

ESNAF VE KOBİ’LERİN İHTİYAÇLARINA ÖZEL BANKACILIK HALKBANK’TA”

Bankasının pandemi sürecindeki faaliyetlerini anlatan Türkiye Halkbankası Kütahya Zafer Meydanı Şube Müdürü İsmail Atik, şu şekilde konuştu; “Covid-19 ile mücadele sürecinde hayata geçen Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında her ölçekten müşterisinin finansal ihtiyaçlarına özel çözümler üreten Halkbank, hayata geçirdiği uygulamalarla pandemi döneminde de ekonomiye güçlü destek verdi. 25 Eylül tarihi itibarıyla Halkbank’ın Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında 3 milyon kişi ve kuruma verdiği destek, kredi ötelemeleri ile birlikte 130,9 milyar TL'yi aştı.  Esnaf Destek Paketi kapsamında; 25 bin TL üst limitli İşletme Kredisi’nin yanı sıra azami 25 bin TL limitli Paraf Esnaf Kart kullanıma sunuldu. Esnaf Destek Paketi’nden faydalanamayan Sanayi Odası, Ticaret Odası, Sanayi ve Ticaret Odası, Deniz Ticaret Odası ve Ticaret Borsası ile Meslek Odaları’na kayıtlı küçük işletmeler de İşe Devam Desteği - Küçük İşletme Can Suyu Kredisi ile desteklendi.  Yine bu dönemde İşe Devam Kredi Desteği - Can Suyu İşletme Kredisi ile işletmeler 6 aya kadar anapara ve faiz ödemesiz 36 ay vadeli kredi imkânına sahip oldu. İşletmelerin keşide ettikleri çeklerin ödenmesine destek olmak amacıyla hazırlanan Çek Ödeme Destek Kredisi ürünü de KOBİ’lerden büyük ilgi gördü.

“KREDİ TAKSİTLERİNİ ÜÇ AY SÜREYLE ERTELEDİK”

Cumhurbaşkanı Kararı ile esnaf ve sanatkârlarımızın Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli esnaf kredilerinin önce Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında  daha sonra Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında ödenmesi gereken kredi taksitlerini üç ay süreyle erteledik.  Bu desteklerin sürmesi, esnaf ve sanatkârlarımızın daha da rahat etmesi için çok çalışmaya devam edeceğiz.

KOBİ’LERE ÖZEL FIRSATLAR HALKBANKKOBİ.COM.TR’DE

Halkbank, KOBİ’lerin ilgisinin her geçen gün arttığı halkbankkobi.com.tr platformu ile de KOBİ’lere eşsiz bir kaynak sunuyor. KOBİ’lere hızlı ve kolay başvuru imkânı ile danışmanlık hizmeti verdiği platformda, güncel ekonomik verilerden gündeme ilişkin makalelere kadar KOBİ’lerin yatırım kararlarını etkileyecek tüm gelişmelerden haberdar olmalarını sağlıyor. Halkbankkobi.com.tr’de KOBİ’lere yönelik özel fırsatlar da var. “KOBİ’lere Fırsatlar” sayfasında KOBİ’lerin tedarikçilerden avantajlı koşullarda ürün ve hizmet almalarına da olanak veren kampanyalar düzenleniyor. Halkbankkobi.com.tr üyeleri ya da platforma ücretsiz yeni üye olacak olan KOBİ’ler bu fırsatlardan kolaylıkla yararlanabiliyor.”

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KÜTAHYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

İlan Gov Tr


E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
  ALIS SATIS
$ USD 7.8179 7.8320
€ EURO 9.2677 9.2844

Arşiv Arama
- -
Dumlupınar Gazetesi | Günlük Siyasi Gazete

sanalbasin.com üyesidir

© Copyright 2020 Dumlupınar Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Kütahya Dumlupınar Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Kütahya Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
FAYDALI LiNKLER
E-Devlet
M.E.B.
Kütahya Belediyesi
E-Lonca