SAĞLIK

“Ücret almıyoruz”

Özel PARKHAYAT Kütahya Hastanesi’nde covid 19 hastalarına kolaylık sağlanıyor. Başhekim Uzman Doktor Hilmi Koputan, “Covid-19 tanılı yatarak tedavi alan hastalarımızdan yoğun bakım ve servis tedavilerinden ücret almıyoruz” dedi.
Bu haber 2021-03-30 15:28:07 eklenmiş ve 668 kez görüntülenmiştir.

Tüm Covid-19 salgını için, şehrimizde hizmet veren Özel Parkhayat Kütahya Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Hilmi Koputan,  hastalığın  etkileri ve şehrimizdeki sağlık hizmetleri ile ilgili şu açıklamalarda bulundu; “Covid 19 hastalığı tüm dünyayı ve ülkemizi etkilemeye devam etmektedir. Avrupa’da ve dünyanın birçok yerinde  hastalık tüm şiddetiyle sürerken, ülkemizde alınan tedbirlerle, hastalığın yayılım hızı kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Ancak tüm çabalara rağmen şehrimizde vaka sayılarında artışlar olmaya başladı. Hastalığın toplum sağlığına etkileriyle beraber ekonomik etkileri de değerlendirildiğinde,   MASKE-MESAFE ve HİJYEN kurallarına uymamız en temel görevimizdir. Aşılama çalışmalarının da başlamasıyla, hastalığı yenme konusundaki umudumuz daha artmıştır. Ama son dönemlerde ülkemizde de görmeye başladığımız mutasyona uğramış korona virüs yayılımı ile, hastalığın yeni bir pik dönemine girmesi muhtemeldir. Bunun için uyulması gereken kurallara kesintisiz riayet edilmelidir. Şehrimizde, hastalığın etkisinin  çok yoğun hissedildiği  dönemde,  Özel Parkhayat  Kütahya Hastanesi olarak tüm imkanlarımızı seferber ederek, hastalarımıza en iyi tedavi imkanlarını sunmaya çalışıyoruz.

 

“DİKKATLİ VE HASSAS DAVRANIYORUZ”

 

Hastanemizde 10 yataklı yoğun bakımı ve 30 yataklı bir servisimizi sadece Covid-19 hastalarımıza ayırdık. Bu servislerde çalışan sağlık çalışanlarımızın da sağlık gözetimlerini en üst düzeyde tutarak, özel koruyucu ekipmanlarla çalışmaları konusunda tüm hassasiyetimizi gösteriyoruz. Özellikle Covid hastalarıyla, diğer hasta grubunun ayrılması konusunda dikkatli ve hassas davranıyoruz.  Pandemi hastaları için ayırdığımız servis, ayrı bir bölümde ve sadece yetkili kişilerin kullanabileceği ayrı  asansörle ulaşılabilecek konumdadır.  

 

“KESİNTİSİZ SAĞLIK HİZMETİ SUNMAKTAYIZ”

 

Hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini sunabilmek amacıyla Parkhayat  Hastaneleri olarak özveriyle çalışıyoruz. Tüm branş hekimlerimiz ve acil servis hizmetlerimizle, multidisipliner bir yaklaşımla hastalarımıza kesintisiz sağlık hizmeti sunmaktayız.  Bu bağlamda, covid-19 tanılı yatarak tedavi alan hastalarımızdan yoğun bakım ve servis tedavilerinden ücret almıyoruz. Hastadan ekstra ücret almadan verdiğimiz bu tedavilerle, hastalarımıza yaşadıkları sağlık problemleri konusunda en iyi hizmeti vermek, onların bu zor durumlarında sağlık anlamında güvenebilecekleri bir çözüm ortağı olmak,  Parkhayat  Hastaneleri olarak temel hedef ve önceliğimizdir.” dedi.

YASİN PEHLİVANGİL

 

ETİKETLER : PARKHAYATHASTANESİ COVİD-19 TEDAVİ ÜCRETSİZ
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

İlan Gov Tr


E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
  ALIS SATIS
$ USD 8.0574 8.0719
€ EURO 9.6524 9.6698

Arşiv Arama
- -
Dumlupınar Gazetesi | Günlük Siyasi Gazete

sanalbasin.com üyesidir

© Copyright 2020 Dumlupınar Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Kütahya Dumlupınar Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Kütahya Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
FAYDALI LiNKLER
E-Devlet
M.E.B.
Kütahya Belediyesi
E-Lonca