“KÜTAHYA'NIN GELİŞMESİNDE HERKESİN KATKISI OLMALI”

Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman; Kütahya’da yayımlanan Kütahya Ekspres, Gazete Kırküç, Yeni Kütahya, Kent, Zafer, Medya Kütahya, Hisar ile Dumlupınar gazete temsilcilerini ziyaret etti, matbaalarda incelemelerde bulundu.
Bu haber 2019-09-12 17:11:28 eklenmiş ve 116 kez görüntülenmiştir.
Vali Dr. Ömer Toraman; Kütahya Ekspres Gazetesi imtiyaz sahibi Semra Sarıışık Tozaraydın, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Gazete Kırküç İmtiyaz Sahibi Erkan Sağlam, Kent Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Saka, Zafer Gazetesi kurucusu Kamil Uludoğan ile Dumlupınar Gazetesi Temsilcisi Yasin Peehlivangil'i ziyaret edip yerel basının taleplerini dinledi. 
Ziyaretlerde Kütahya Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hamiyet Özkalay, Gazete Kırküç Yazı İşleri Müdürü Bünyamin  Çapgulaş, Dumlupınar Gazetesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü İlhan Boz, Zafer Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mustafa Demirbaş, Medya Kütahya Yazı İşleri Müdürü Atilla Coşkun da yer aldı. 
Vali Dr. Ömer Toraman, Kütahya Ekspres Gazetesi matbaasında gazete basım aşamalarını inceleyip bilgiler aldı. 
 
"UYUM İÇERİSİNDE HEDEFE ODAKLANMALIYIZ"
Kütahya'nın geleceğe umutla bakıp ilerleme sağlayabilmesi için olumsuz düşüncelerden sıyrılıp iş birliği içerisinde hareket edilmesi gerektiğini belirten Vali Dr. Ömer Toraman, "Kütahya sanatkar ve yaratıcı insanların yaşadığı bir şehir. Sanayideki dönüşümünü de tamamladı. Ciddi fabrikalar devreye girdi; girmeye de devam edecek. Kütahya bir gelişim sürecinde. Bir anda büyük değişimlerin yaşanması zor. Önemli olan hep iyiye doğru gitmek. İvme daima yukarıya doğru olmalı. Gelişim sürecinde atılan küçük adımları, atılımları küçümsemeden ilerlemeliyiz. Bunu da birlikte sağlayabiliriz. Hedefimiz aynı. Eğer herkes hedefe uyum içerisinde odaklanırsa  başarıya ulaşılacaktır" dedi.
 
"KÜTAHYA'NIN 
GELİŞMESİNDE 
HERKESİN KATKISI OLMALI"
Basında dijitalleşme sürecine girildiğine de dikkat çeken Vali Toraman,  “Ulusal basında olduğu gibi yerel basında da zaman zaman ekonomik sıkıntılar yaşanmakta. Gerek maliyetler gerek dijitalleşme basılı yayınları olumsuz etkileyebiliyor. Ancak ulusalda olduğu gibi yerel basınımız da web sayfaları ve diğer platformlarla kendini güncelleyebiliyor. Hem bu anlamda hem de kentteki olaylara bakış açısıyla yerel basınımız oldukça iyi seviyede. Şehirlerin gelişmesinde herkesin katkısının olması gerekiyor. Yerel basının bu katkıyı sağladığını düşünüyorum" diye konuştu.
ETİKETLER : kütahya dumlupınargazetesi eğitim asayiş emet hisarcık simav tavşanlı aslanapa
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KÜTAHYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
  ALIS SATIS
$ USD 6.0351 6.0460
€ EURO 6.5435 6.5553

Arşiv Arama
- -
Dumlupınar Gazetesi | Günlük Siyasi Gazete
© Copyright 2018 Dumlupınar Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Kütahya Dumlupınar Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Kütahya Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
FAYDALI LiNKLER
E-Devlet
M.E.B.
Kütahya Belediyesi
E-Lonca