“10. Yeşilay Bisiklet Turu” yapıldı

Kütahya'da bağımlılıklarla mücadele konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla 10. Yeşilay Bisiklet Turu, düzenlendi. Yeşilay Kütahya şubesi organizasyonu ile gerçekleşen etkinliğe, yaklaşık 110 kişi katılım sağladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeşilay, bağımlılıklardan uzak sağlıklı bir yaşam hedefiyle sürdürdüğü çalışmalardan biri olan Bisiklet Turu’nun 10’uncusunu 22 Mayıs Pazar günü Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasında aynı gün gerçekleştirdi. Kütahya şubesi organizasyonu ile gerçekleşen etkinliğe, yaklaşık 110 kişi katılım sağladı. Spor gibi sağlıklı yaşama yönelik faaliyetlerin bağımlılıktan uzak bir yaşama büyük katkı sağladığını belirten Kütahya Şube Başkanı Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal şunları ifade etti: “Yeşilay olarak; beş bağımlılık alanında yüz yılı aşkın süredir aralıksız mücadele ediyor, her bireyin iyi ve sağlıklı yaşaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm insanımızın bağımlılıklardan uzak sağlıklı bir yaşam konusunda farkındalık sağlamasını amaçlıyoruz. Bu konuda spor etkinlikleri düzenlemeye de büyük önem veriyor; artık geleneksel hale gelen Yeşilay Bisiklet Turu ile her yıl hep birlikte pedal çevirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu faydalı amaç için büyük bir heyecanla gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize katılan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz”.

 

 

“10. Yeşilay Bisiklet Turu” yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!