53 yıllık tecrübemiz, 25 kişilik ekibimizle gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dumlupınar Medya Ailesi başarılı çalışmalarını sürdürürken her geçen gün büyümeye ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Kadınların çalışma hayatındaki öneminin ve başarısının bilincinde olan medya ailemiz 8 kadın çalışanıyla birlikte vatandaşın haber alma hakkını yerine getirmeyi dürüst habercilik ilkesiyle başarıyla sürdürüyor.  

Kuruluş tarihi olan 10 Ağustos 1970’ten bu yana başta Dumlupınar Gazetesi olmak üzere Medya Kütahya Gazetesi ve internet dünyasındaki her alanda aktif bir şekilde haber çalışmalarını sürdüren Basın Grubumuz toplamda 8’i kadın olmak üzere 25 çalışanla Kütahya istihdamına büyük katkıda bulunuyor. ‘Basın halkın müşterek sesidir’ şiarıyla doğru ve tarafsız haberi Kütahya halkına ulaştıran gazete ve internet sitelerimiz her geçen gün kendini geliştirip alanında Kütahya’nın en başarılı basın kuruluşlarından biri olarak çalışma hayatını sürdürüyor. Gazetelerimizde Kütahyalıyı ilgilendiren her türlü bilgi bulunurken ekonomi ve siyasetin de nabzını tutuyoruz. İnternet sitelerimiz ve sosyal medya hesaplarımızda ise Kütahya ve bölgesindeki haber niteliği taşıyan her türlü bilgiyi anlık olarak takipçilerimize ulaştırıyoruz. Kütahya’nın lider basın kuruluşu olarak yerimizde saymayarak büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz. 

(ELİF ÇELİK)

53 yıllık tecrübemiz, 25 kişilik ekibimizle gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!