En Başarılı Marka: Adıbelli Tel

Adıbelli Tel’in sahibi Şeyhmuz Adıbelli, Kütahya Tarım Fuarı’ndan memnun kaldıklarını ve ilginin yoğun olduğunu dile getirdi. Ayrıca Adıbelli Tel, En Başarılılar Ödül töreninde 2021 yılının En Başarılı Marka Ödülü’nü aldı.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kütahya Tarım Fuarı ve firması hakkında Şeyhmuz Adıbelli şu açıklamalarda bulundu; “Adıbelli Tel Dokuma Sanayi Ticaret, 2005’te kurulmuş olup Kütahya ve çevre illerinde aktif olup marka olma adına ilerlemeler kat etmiştir. Ürünlerimiz olarak bahçe teli, tenis kortu, halı saha, çit ile alakalı bütün güvenlik sistemleri mevcut. İmalat montaj nakliye harita kadastro mühendislik ve proje hizmeti vermekteyiz. Harita kadostro ve mühendislik hizmetlerimiz vardır. Biz Kütahya Fatih Sanayi Sitesi Şair Şeyhi Caddesi’nde faaliyet gösteriyoruz. Bizim için tarım fuarı güzel ve yoğundu. Önümüzdeki fuarlarda daha da yoğunluk bekliyoruz. Mac Life Dergisi tarafından düzenlenen En Başarılılar Ödül Töreni’nde En Başarılı Marka Ödülü aldık. Tırnaklarımızla kazıya kazıya çok çalışarak buralara geldik. Sadece Kütahya’ya değil çevre illerden iş alıp finansmanını buraya taşımak bize gurur ve onur veriyor”.

AHMET DİNÇ

En Başarılı Marka: Adıbelli Tel

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!