Başarıları Ankara’da ödüle layık görüldü

KAMU-DER etkili bir saha çalışması yürüterek yılın belediye başkanlarını seçti. KAMU-DER, yılın belediye başkanı olarak Prof. Dr. Alim Işık’ı, yılın ilçe belediye başkanı olarak ta Mustafa Güler’i seçti.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği Genel Başkanlığı (KAMU-DER)’in ödül töreni  Ankara Grand Dora Oteli’nde düzenlendi. Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, KAMU-DER tarafından düzenlenen ödül programında ‘yılın en başarılı belediye başkanı’ ödülünü aldı. Başkan Işık, “Ödülü, belediye çalışanlarımız ve hemşehrilerimiz adına almanın onurunu yaşıyorum” dedi.  Daha önceki yıllarda da Kamu-Der tarafından bir kez yılın milletvekili, 2019 yılında da yılın başkanı ödülüne layık görülen Başkan Işık, “Böyle bir organizasyonda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz çalışmak zorundayız. Aslında görevimizi yapıyoruz ama tabi böyle onurlandırılmak bizi daha çok kamçılıyor. Benim bu Kamu-Der’den aldığım 3. ödülüm. İlk ödülümü milletvekili iken yılın milletvekili olarak almıştım. İkinci ödülümü 2019’da yılın belediye başkanı olarak aldım. 2022 yılında Rabbim bir kez daha nasip etti. Bu ödüle bizi layık görenlere teşekkür ediyorum. Ödülü, tüm belediye çalışanlarımız ve hemşehrilerimiz adına almanın onurunu yaşıyorum” dedi.

YILIN İLÇE BELEDİYE BAŞKANI: MUSTAFA GÜLER

Ödül töreninde Mustafa Güler, “Bu çalışmaya göre hayata geçirilen yatırımlar, sosyal projeler ve vatandaş memnuniyeti araştırmalarına göre yılın ilçe belediye başkanı seçilmiş olmanın mutluluğunu yaşadık. Görev süremiz boyunca aldığımız bu ödüllerin önemli ölçüde moral ve motivasyon kaynağı olduğunu ifade ediyorum. KAMU-DER Genel Başkanlığı tarafından takdim edilen bu ödülü ilçe halkım adına alıyorum. Bu ödül hayata geçirdiğimiz yatırımlar ve hizmetlerin vatandaşımız nezdindeki değerini de ortaya koymaktadır. Var gücümüzle çalışarak devam eden projelerimizi en kısa sürede tamamlayacak, yeni projelerimizin startını vereceğiz” diye konuştu. Ödül törenine; Aile ve Politikalar Bakan Yardımcısı Fatma Öncü, milletvekilleri, büyükşehir, il, ilçe belediye başkanları, Kamu-Der Genel Başkanı Cevdet Baştuğ ile işadamları katıldı.

HABER MERKEZİ

Başarıları Ankara’da ödüle layık görüldü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!