BASK’ tan Ali Çelik’e ziyaret

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonunun kuruluşunun 20. Yılı münasebeti ile BASK Kütahya İl Temsilcisi ve Bağımsız Enerji Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Cihangir Er ile Bağımsız Enerji Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Ümit Yaşar Kaleli Kütahya Valisi Sayın Ali Çelik’e nezaket ziyaretinde bulundu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ziyarette BASK Kütahya İl Temsilcisi ve Bağımsız Enerji Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Cihangir Er ile Bağımsız Enerji Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Ümit Yaşar Kaleli, konfederasyonları ve bağlı sendikalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Üyelerinin ve genel olarak memurların yaşadığı sorunlar ve dileklerini iletti. Sıcak bir ortamda geçen görüşmede Kütahya Valisi  Ali Çelik konfederasyon üyesi ve tüm memurlar hakkında dilek ve temennilerini iletti. Konfederasyon ve bağlı sendikalara başarılar diledi.  BASK Kütahya İl Temsilcisi Cihangir Er  memur sendikacılığında bağımsız ve tarafı sadece memurlar olan BASK olarak memurlara yönelik hak taleplerinin gerekli bütün mecralarda dile getirmeye ve ilgili her kesim ve kişi ile görüşmeye hukuk çerçevesinde devam edeceğini ifade etti.

YASEMİN DAĞ

BASK’ tan Ali Çelik’e ziyaret

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!