“Başkanlık sistemi sayesinde”

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Türkiye’nin korona sürecini en az zararla atlattığını ve Ukrayna- Rusya Savaşı’ndan en karlı çıkan ülke olduğunu söyledi. İshak Gazel, bu başarıların; Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçilmesi sayesinde olduğunu bildirdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, TES İŞ Kütahya Şubesi’nin iftarında sendikacılara ve işçilere başkanlık sisteminin getirdiği faydalar hakkında açıklamada bulundu. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ne kadar büyük bir değişiklik olduğunu İshak Gazel, “Çok değişik bir süreçten geçiyoruz. 2 senedir korona salgını ile karşı karşıya kaldı ülkemiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayetli liderliği sayesinde korona sürecinde Dünya’da en az zararla atlatan ülke konumundayız. Yanı başımızda da bir savaş var: Ukrayna-Rusya Savaşı.  Coğrafyanın yeniden şekillendiği zaman diliminde yaşıyoruz. Dengelerin değiştiği, her 100 yılda bir değişen dengelerin yenisine yerini bıraktığı bir zaman dilimi içindeyiz. Bu zaman dilimi içerisinde 2017 yılında yapmış olduğumuz sistem değişikliğinin ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar büyük bir değişiklik olduğunu şuan daha iyi kavrayabiliyoruz. Gerçekten Türkiye’yi bölgesinde güçlü kılan ve hem korona salgınından ve savaş sürecinden en karlı bir şekilden çıkmasını sağlayacak olan güçlü bir liderliğe sahip olması ve bu güçlü liderliğin Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte temayüz etmesidir. İnşallah ülkemiz geçici bir takım olumsuzluklardan sonra, bu senenin içerisinden itibaren ne kadar büyük bir ivme kazanacağını göreceğiz” şeklinde dile getirdi.

İŞÇİYE MÜJDE YOLDA

Yakın zamanda işçilere müjdelerin verileceğini bildiren İshak Gazel, “Türk İş Sendikamız ve ona bağlı Tes İş Sendikamız’da bu ülkeye hizmet eden, katma değer sağlayan insanlarsınız. Bu birlik ve beraberlik ruhu içerisinde ülkemizi daha iyi günlere götüreceğiz. Bir takım müjdeler bekliyorsunuz. Bu konu ile alakalı sizin beklentiniz olan her şeyin TBMM’de komisyon aşamasında çalışmasının yapıldığını ifade etmem gerekiyor. Türk İş Başkanı Ergün Atalay, çok sık şekilde hem Sosyal Güvenlik Bakanımızla hem de Cumhurbaşkanımızla işçilerimizin sıkıntı ve problemleriyle alakalı, özellikle vergi dilimindeki durumlarıyla alakalı durumu yönetiyor ve yönlendiriyorlar. Önümüzdeki günlerde de müjdeli haberi sendikalarımızın etkin çalışmaları neticesinde kavuşacağız ”diye konuştu.

AHMET DİNÇ

 “Başkanlık sistemi sayesinde”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!