Belediye Başkanı Işık gençlerle buluştu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İnovasyon ve Liderlik Topluluğu’nun düzenlediği İnovel All Star etkinliğine katılarak gençlere tecrübelerini aktardı.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İnovasyon ve Liderlik Topluluğu, Hezar Dinari Kültür Merkezi’nde İnovel All Star etkinliği düzenledi. Etkinliğe konuşmacı olarak katılan Başkan Işık, gençlere tecrübelerini aktararak 4 yıllık görev süresi boyunca Kütahya Belediyesi’ni hayal edilmesi zor bir konuma yükselttiklerini ifade etti.

Kütahya Belediyesi olarak hayata geçirilen projelerden örnekler vererek liderliğin önemine vurgu yapan Işık, çok çalışmaları ve asla pes etmemeleri konusunda gençlere tavsiyede bulundu.
İnovasyon ve Liderlik Topluluğu’nun iki gün sürecek etkinliğine katılmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Işık, doğru planlama ve doğru ekiple üstesinden gelinemeyecek iş olmadığını belirtti.

(İHA)

Belediye Başkanı Işık gençlerle buluştu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!