Biz halkı kandırmayacağız!

Seçime yönelik yapılan yatırımları halkı kandırmak olarak yorumlayan İYİ Parti Kütahya İl Başaknı Ali Soycan, halkın bunu yemeyeceğini söyledi.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Siyaset uğruna itibarından ödün vermeyeceğini dile getiren Soycan, “Önümüzdeki yıl seçim olacak olursa bu yılın ortalarında yazın sonlarına doğru bir sürü kazılar başlayacak. Temeller atılacak. Şunu, bunu yapacağız diyecekler. Seçim atlatılacak yerel seçimlerde yatırılmalar yarım kaldı yetki verin tamamlayalım diyecekler. Bizim halkımız bunu yemez. Genel olarak söylüyorum belediye özelinde değil: bir insan kendini çok akıllı zannedebilir ama karşımızdakini aynı zamanda geri zekâlı zannedersek bu olmaz, bu anlayış doğru değil. Bunu Kütahya Belediyesi’ne özel söylemiyorum, tüm herkese söylüyorum. Bu mantıkla bir yere varamayız. Gittiğimiz yerlerde de ‘atın atın halkı kandırın diyenler oluyor’ biz bunu yapmayacağız, halkı kandırmayacağız. Bizim ahlakımıza ters. Ben şahsımla ilgili bu sermayeyi, teveccühü yıllar içerisinde biriktirmişim, siyaset uğruna heba eder miyim! Bunun için değer mi?” diye konuştu.

Biz halkı kandırmayacağız!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!