Bu turnuvada kaybeden yok!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı haftası etkinlilikleri kapsamında Kütahya İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tenis turnuvası düzenledi. Kaybedenin olmadığı tenis turnuvasında yarışmacılara ödüllerini KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç takdim etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen tenis turnuvası hakkında bilgilendiren Tenis Antrenörü Muhammed Yıldız , “19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı gençlik haftası etkinlikleri kapsamında düzenlemiş olduğumuz çiftler tenis turnuvasında çift erkekler, çift karışık kategorilerinde on müsabaka oynandı. Müsabakalarda şu isimler birinci, şu isimler ikinci, skorlar şu demek isterdim ama biz bu turnuvada maç içinde skor tuttuk ama, kazanan veya kaybeden değerlendirmesi yapmadık. ‘Kaybeden yok kazanan var’  sloganımızla yaptığımız bu turnuvada kupalarımızı tenise yeni başlayan, sporu amatör ruhla, hevesli, meraklı severek yapan geçlerimize ve ailelerimize takdim ettik. Gençlik ve Spor İl müdürlüğü Olarak kırk branşta kırk dokuz antrenör arkadaşımızla gençlerimize hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve amatör ruhlu tüm gençlerimizi kurumumuza ve haziran dönemi açılacak olan yaz spor okullarımıza bekliyoruz.  Öncelikle Kütahya Valimiz Sayın Ali Çelik Beyfendiye,  Gençlik ve spor İl Müdürümüz sayın Tahir Emre Can beyefendiye,  Turnuvamıza gelip bizi onurlandıran maddi manevi desteğini esirgemeyen Kütahya Ticaret Ve sanayi Odası Başkanı Sayın İsmet Özotraç beyefendiye, sporu ve sporcuyu her zaman destekleyen her koşulda yanımızda olan Gençlik ve spor İl Müdürlüğü spor şube müdiremiz sayın Tuna Şimşek Arslan hanımefendiye ve Tüm katılımcılarımıza Teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Bu turnuvada kaybeden yok!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!