ÇEŞİTLİ EBATLARDA BAYRAK ALIM İŞİ

26 Mayıs 2023, 00:01 tarihinde yayınlandı . ÇEŞİTLİ EBATLARDA BAYRAK ALIM İŞİ KÜTAHYA BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ...

KÜTAHYA BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

ÇEŞİTLİ EBATLARDA BAYRAK ALIM İŞİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2023/515923
1-İdarenin
a) Adı:KÜTAHYA BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi:GAYBİEFENDİ MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO:83 KÜTAHYA BELEDİYESİ HİZMET BİNASI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 1. KAT İHALE SERVİSİ 43100 KÜTAHYA MERKEZ/KÜTAHYA
c) Telefon ve faks numarası:2749991943 – 2742236044
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:ÇEŞİTLİ EBATLARDA BAYRAK ALIM İŞİ
b) Niteliği, türü ve miktarı:İKİ KISIMDA TOPLAMDA 26070 ADET MUHTELİF EBATLARDA BAYRAK ALIMI YAPILACAKTIR.

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:KÜTAHYA/MERKEZ
ç) Süresi/teslim tarihi:Sözleşmenin imzalanmasını müteakip 30 gün içerisinde idare tarafından gösterilecek olan ilgili ambara düzgün bir şekilde teslim edilip, muayeneye hazır hale getirilecektir. Bayrakların ambara sevkiyatı da dahil olmak üzere teslimat/nakliye yükleniciye aittir. Teslimat için yapılacak paketleme, sigorta, taşıma ücreti gibi harcamalar yükleniciye ait olacaktır ve bu konuda idareden ücret talep edilmeyecektir. Hasar ve kayıplardan yüklenici sorumlu olacaktır.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşme tarihi itibari ile işe başlanacaktır

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:13.06.2023 – 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 1. KAT İHALE SERVİSİ KÜTAHYA BELEDİYESİ YENİ HİZMET BİNASI GAYBİEFENDİ MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO:83 KÜTAHYA/MERKEZ

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:
TEKLİFLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ AŞAMASINDA EN AVANTAJLI TEKLİF SAHİBİ BİRİNCİ VE İKİNCİ FİRMALARDAN YETERLİLİK BİLGİLERİ TABLOSUNDA BEYAN ETTİKLERİ BELGELER İLE BERABER TEKLİF ETTİKLERİ ÜRÜNLERE AİT NUMUNE ÖRNEKLERİNİN TEKNİK ŞARTNAME HÜKÜMLERİNE UYGUNLUĞUNUN DEĞERLENDİRİLMESİ İÇİN İDAREMİZE ULAŞTIRILMASI GEREKMEKTEDİR. VERİLEN SÜRE İÇERİSİNDE NUMUNE VE EVRAKLARIN İDAREYE ULAŞTIRILMAMASI DURUMUNDA TEKLİF DEĞERLENDİRME DIŞI BIRAKILACAKTIR.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No: ILN01833134

#ilangovtr

Basın No ILN01833134

26 May 2023 - 00:01 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Dumlupınar Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Dumlupınar Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Dumlupınar Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Dumlupınar Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.