“Çiftçinin her zaman yanındayız”

10-14 Mayıs arasında Kütahya’da düzenlenen Tarım Fuarı’nda Yerli ve yabancı firmalar yoğun katılım gösteriyor. Fuara katılım gösteren yerli yatırımcılardan Tarım Ticaret Çente Gruop Yönetim Kurulu Başkanı Emre Çente, firma ve fuar hakkında açıklamalarda bulundu.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emre Çente, Tarım Ticaret Çente Gruop’un, 1980 yılında Ramazan Çente tarafından Kütahya’da kurulduğunu, ticarete servis hizmeti vererek başladıklarını söyledi. Çente, “Şirketimizi yıllar boyunca geliştirmek ve daha ileriye götürmek tek vizyonumuz oldu. Şirket bünyemizde her zaman esas aldığımız tek konu dürüstlük oldu her yıl gelişen teknoloji ye ve ilerleyen makine sektörüne daima takip edip, kendimizde de uyguladık. Şirketimizde traktör, tarım makineleri, bahçe makineleri, sulama ekipmanları ve zirai aletler olarak hizmetimizi geliştirdik ve halkımıza milletimize çiftçimize hizmet vermekten de gurur duyuyoruz, her zaman yanlarındayız” ifadelerini kullandı.

Başkan Emre Çente ekonomi hakkında da açıklamalarda bulundu. Çente, “Gelişen ekonomik enflasyondan bahsetmek gerekirse de tek ihtiyacım olan şey zaman. İlerleyen günlerde eminiz ki daha iyi daha güzel ekonomiyle hep birlikte ayakta olacağımızın farkındayız. Çiftçimizin enflasyon dan etkilenme süreci de sadece geçicidir. Bu algıda hepimize düşen görev süreci birlikte geçirmemizdir.

AHMET DİNÇ – ÖZEL HABER

“Çiftçinin her zaman yanındayız”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!