Ekonomi 2023’te bağımsızlaşacak

AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Türkiye’nin siyasi bağımsızlığa kavuştuğunu ve Türkiye’nin operasyonlarına çıt çıkartılmadığını bildirdi. Ahmet Tan, AK Parti’nin 2023’te seçimi kazandığında ülkenin ekonomik bağımsızlığa da kavuşacağını dile getirdi.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, 2023 seçimlerine dair açıklamada bulundu. 2023’ün önemini anlatan Ahmet Tan, “Türkiye öyle bir yere geldi ki, Akdeniz’de ve Karadeniz’de sondaj gemimiz yanında da savaş gemimiz var. Suriye’ye girdik Dünya’dan bir çıt yok. Akdeniz ve Karadeniz’de de bir çıt yok. Bize karşı söylenen de bir söz yok. Söyleyebilecek bir ülke de yok. Karabağ’a girdik Karabağ’ı 32 yıl sonra topraklarımızın içine kattık; yine söyleyebilen birisi yok. Türkiye artık siyaseten bağımsızlığını almış bir ülke durumundadır. Ekonomik anlamda sıkıntılar yaşıyoruz millet olarak. Ülke olarak şimdi sıra ekonomik bağımsızlığa geldi. Bunu da Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 2023 seçimlerinden sonraki dönemde ekonomik bağımsızlığı elde etmiş bir ülke olarak hayatımıza devam edeceğiz. Çocuklarımıza böyle bir ülke bırakacağız. 2023 seçimlerinde hep beraber bugünden başlamak üzere çalışacağız ve gayret göstereceğiz”diye konuştu.

AHMET DİNÇ

Ekonomi 2023’te bağımsızlaşacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!