En başarılılar ödülleri

3. defa düzenlenen "En Başarılılar Ödülleri" halk oylaması ve 100. yıl onur ödüllerinin onur kurulu tarafından belirlendi. Yoğun katılımının sağlandığı projede 35 farklı alanda başarılı olanlar seçildi.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adından sıkça söz edilen işletmeler, başarılı kurumlar ve örnek gösterilen kişiler arasından başarılı olarak seçilenlere ödülleri  “Hezardinari Kültür merkezinde” düzenlenen etkinlikle verildi. Bu yıl ayrıca 100. yıl olması sebebiyle Evliya Çelebi, Hisarlı Ahmet, Ahmet Yakupoğlu, Hekim Sinan ve Ezop onur ödülleri  Vali Yardıcısı Hasan Erkal tarafından verildi. Ödül törenine Kütahyalı ünlü sunucu ve TV programcısı Zahide Yetiş’te katıldı. Zahide Yetiş, Kütahyalı olmaktan gurur duyduğunu ve her fırsatta her yerde bunu dile getirdiğini ifade etti. Zahide Yetiş Kütahyalı En Başarılı TV Programcısı ödülünü Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı’nın elinden aldı. Başarılı olanların ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi. Maclife Dergi  Sahibi Mustafa Gökdere “Kütahya’da böyle bir birlikteliği görmek çok güzel, görkemli bir törende ödüllerimizi dağıttık. umarım her sene artan coşkuyla bu ödülleri vermeye devam edeceğiz. Bu projeye ön ayak olmak gurur verici, tüm destekleyenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

100.YIL’A ÖZEL ONUR ÖDÜLLERİ

Kütahya Valiliği İl Kültür Müdürlüğü, Kütahya Belediyesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi nin de yer aldığı komite tarafından Onur Ödülleri belirlendi.             Bu gecede Verilen Onur Ödülleri şu şekilde;  Evliya Çelebi Onur ödülü Kudret Armağan (Kütahya Valiliği Gezi Aracı); Hisarlı Ahmet Onur Ödülü Uğur Türkmen; Ahmet Yakupoğlu Onur Ödülü Tuncer Türkkan; Hekim Sinan Onur Ödülü UZMED (Endoskopi Üretimi Zeki KÖYLÜ); Ezop Onur Ödülü Sunay Akın.

2021’İN EN BAŞARILILARI

Halk oylaması sonucu belirlenen en başarılılar listesi şu şekilde:  Belediye Başkanı Arif Teke (Altıntaş Belediye Başkanı), Bürokrat Zekeriya Ünal (İl Kültür Müd.), Eğtimci İsmail Güven (Altıntaş İlçe Milli Eğitim Müd.), AnaOkulu AKDKIDS (Amerikan Kültür), Eğitim Kursu Kariyer Kurs, Eğitim Sertifika Kursu US Eğitim Ve Danışmanlık, Marka Adıbelli Tel, Kuaför Ayşenur Arslan, Kobi Kızıltan İnşaat, Emlak Yatırım BT Grup, Firma Balık Bıçakcılık, Dernek Kütahya Kültür Derneği, Spor Klübü Kütahya Germiyan Geleneksel Ata Sporları, Kreatif İnsan Sabri Güleşir, Otel Ve Konaklama Kütahya Garden Otel, Gazeteci Ahmet Dinç, Sanatcı Öncül Güneyli, Show Sanatcısı Gölge Rayan, Grubu  Berkay ve Dedeler Grubu, Rap Sanatcısı MCan, Radyosu DPU Radyo, Organizasyonu Aizanoi Film Festivali, Kütahyalı İş İnsanı Arzu Kurnaz (Duayen Grup), Muhtar Yusuf Korkmaz (Fuat Paşa Muhtarı), Kütahyalı Ömer Ulu (Eskişehir Odunpazarı Kaymakamı ), Kurum Müdürü Kamil Uçan ( İşkur İl Müd.), Resteorant Nora Live Resteorant (Turgay Esendemir), Reklam Firması Şehir Işıkları, STK Türkiye Belediye Başkanları Birliği,  Kütahyalı TV Programcısı Zahide Yetiş (ATV Programcısı).

(NOT: Ödül törenine ait fotoğrafı olupta habere eklenmesini isteyen [email protected] ‘a mail atabilir)

En başarılılar ödülleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!