Festival ağası yine Nida Olçar olacak

Yatağan Bıçakçılık ve Kefe Yaylası Festivali, bu yıl yeniden düzenlenecek. Festivalinin bu seneki ağası Kütahya’nın ünlü iş kadını Nida Olçar olacak.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatağan Bıçakçılık Festivali ve Kefe Yaylası Şenlikleri, Denizli’nin Serinhisar İlçesi’nde 16-18 Ağustos tarihlerinde yapılacak. Festivalinin bu seneki ağası Kütahya’nın ünlü iş kadını Nida Olçar olacak.25. Yatağan Bıçakçılık ve Kefe Yaylası Festivalinin bu seneki ağası Kütahya’nın ünlü iş kadını Nida Olçar olacağı belirtildi. Olçar’ın rahmetli babası çininin Picasso’su yaşatan insan hazinesi ödülü Sıtkı Olçar’ın da geçmiş dönemlerde Yatağan Bıçakçılık Festivali ağası olması ve Yatağan’ın Fahri hemşerisi olması Festival ağalığını kabul etmesinde önemli rol oynadı. Olçar, 25. yıla özel unutulmaz bir festivali Denizli ve Ege bölgesinin şahit olacağını ilerleyen dönemlerde festival ile ilgili çalışmaları açıklayacaklarını duyurdu.

Festival ağası yine Nida Olçar olacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!