GAZETEMİZ 53 YAŞINDA

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kütahya’nın ve bölgenin en köklü gazetelerinden biri olan Dumlupınar Gazetesi şehrimizin kalkınması ve büyümesine katkı sağlarken, 53 yıllık tarihine tanıklık ederek önemli bir başarıya imza attı. Halihazır ve günlük olarak yayın hayatını sürdüren, sosyal medya ve internette de her geçen gün takipçi kitlesini geliştiren gazetemiz siz değerli okurlarımızın sevgi ve destekleriyle memlekete artı değerler katmaya devam edecek, vatandaşımızın haber alma hakkını layıkıyla sürdürecektir. Şehrimizin önde gelen isimleri kuruluş yıl dönümümüzü şu mesajlar ile kutladı;

 

KÜTAHYA VALİSİ ALİ ÇELİK

Gazetenizin 53. Yıl dönümünü tebrik eder, bundan sonraki yayın hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

 

BELEDİYE BAŞKANI ALİM IŞIK

Özellikle kamuoyunun aydınlatılması ve doğru bilgilerin paylaşarak şehrimize, ülkeye ve bu millete katkı sağlanması konusunda tüm basın mensuplarına olduğu gibi sizlere de bugüne kadar yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

 

İL GENEL MECLİS BAŞKANI MUSA YILMAZ

Kütahya gibi Anadolu kentlerinde zor imkanlar ve şartlarda yerel basının gösterdiği fedakarlığı çok takdir ediyorum. Gerçekten 53 yıl gibi yarım asır’ı geçen bir yayın hayatı her gazetenin ulaşabileceği bir mutluluk değildir. Dumlupınar Gazetesine tüm çalışanlarıyla birlikte nice 53 yıllar diliyorum.

 

CHP İL BAŞKANI ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ

Dumlupınar Gazetesinin 53. Yıl kuruluş dönümünü kutluyorum.  Daha nice yıllar diliyorum.  Basınımızın özgür olduğu bir Türkiye’de etik bir şekilde gazeteciliğin yıllarca devamını diliyorum.

 

KSBÜ REKTÖRÜ VURAL KAVUNCU

Bölgemizin önemli değeri Dumlupınar gazetesinin 53. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla gazetenin bugünlere gelmesinde emeği geçen herkesi tebrik eder, nice yıllar dilerim. Kütahya’mızın sesi olan yerel gazetelerin her zaman destekçisi olduğumuzu bir kez daha belirtmek isterim.

 

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI İLKER BÜKNİ

Kütahya’mızda ki köklü basın kuruluşlarından olan, milli mücadele anlamında kurtuluş savaşının en anlamı yerlerinden olan Dumlupınar’ın adını taşıyan  ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Türkiye basını milletin gerçek ses ve iradesinin doğduğu yer olan cumhuriyetin etrafında çelikten bir kale oluşturacaktır. Bir düşünce kalesi, düşünce yolu kalesi.” sözünü temsil etme gayesini taşıyan, gazetenizin kuruluşunun 53. yıldönümünü tebrik ediyor, tüm çalışanlarınıza nice başarılar diliyorum.

 

İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ ZEKERİYA ÜNAL

Kütahya halkının duygularına tercüman olan,bölge habercilikte üstün başarılar sergileyen Dumlupınar Gazetesi’nin 52. kuruluş yıldönümünü kutlarım. Kaliteli, doğru ve örnek gazetecilik anlayışı ile yayın hayatınızın daha uzun ömürlü olması temennisiyle size ve tüm çalışanlarınıza başarılar dilerim.

 

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ALİ SOYCAN

Yayın hayatına 53 yıldır devam eden yerel basınımızın güzide temsilcisi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Dumlupınar Gazetesi’nin tüm yönetici ve çalışanlarının kuruluş yıldönümünü kutlar, çalışma hayatlarında başarılar dilerim.

 

YENİDEN REFAH PARTİSİ İL BAŞKANI OSMAN GEZGİN

Basın, insanların görmediğini gördüren ve sürekli insanların önünden giden bir olgudur. Yerel basın ise çok kıt imkanlar çerçevesinde, hem yerel hem ulusal gündemdeki haberleri insanlara ulaştırmaya çalışan kuruluşlardır. Yerel basındaki en önemli etken doğruluk ve dürüstlüktür. Dumlupınar gazetesi ise 53 yıldır yapmış olduğu doğru, dürüst ve ilkeli yayıncılıktan hiçbir zaman taviz vermemiştir. En önemlisi de Yeniden Refah Partisi gibi adil olarak tüm siyasi partilere, tüm olaylara  adil ve dürüstlük penceresinde yaklaşmıştır. Bu özel günlerinde Dumlupınar Gazetesini tebrik ediyorum. Daha nice 50’li yıllara erişmelerini Cenabı Hak’tan niyaz ediyorum. Başta işverenleri olmak üzere tüm çalışanlarını, sevenlerini ve Dumlupınar ailesini tebrik ediyorum.

 

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ KAZIM UYSAL

Kütahya’da gazetecilik mesleğine yakışır habercilik anlayışını başarıyla temsil eden Dumlupınar Gazetesinin 53 yıllık yayın serüveni bizleri gururlandırmaktadır. Kütahya basınının gerek kamuoyu oluşturmada, gerekse kamu adına görevlerini yerine getirirken ilkeli ve objektif duruşunu devam ettirmesi en büyük dileğimizdir. Bu vesileyle gazetenizin 53. Kuruluş yıldönümünü kutlar; sosyal ve kültürel yaşantısında halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olması temennisiyle başarılarınızın devamını dilerim.

 

AK PARTİ ESKİ İL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ KOCATÜRK

53 yıldır doğru haber istikametinden ayrılmayan Dumlupınar Gazetemizin kuruluş yıldönümünü kutlar, İmtiyaz Sahibi Kıymetli abim Nurhan Pehlivangil başta olmak üzere gece gündüz demeden mücadele veren çalışan arkadaşlarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Nice 53 Yıllara.

 

VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRÜ ZEKERİYA ŞENTÜRK

Kütahyamizda kaliteli ve tarafsız habercilik anlayışı içinde bölge haberciliğine üstün katkılar sağlayan Dumlupınar Gazetesinin 53. Kuruluş yildonumu nedeniyle emeği geçen tüm gazete mensuplarını tebrik ederim.Bu duygu ve düşüncelerle Kütahya Vakıflar Bölge Müdürlüğümuz adına Gazetenizin 53. Yayın yılını kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 

GELECEK PARTİSİ İL BAŞKANI SERDAR SEVEN

Kütahya’mızın gözde basın-yayın organlarından olan Dumlupınar Medya ve Gazeteciliğin 53. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Cesur, tarafsız ve özgür basın-yayın anlayışını benimsediği için de tebrik ediyor ve nice 53 senelerde hizmet vermesini temenni ediyorum.

 

AK PARTİ İL BAŞKANI MUSTAFA ÖNSOY

Şehrimizin tanıtımında: Yayımcılık akışı içinde gelişmesinin yanı sıra doğru haber alma, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının ve halkımızın katkıları ile bütünleşerek yapmış olduğunuz habercilik anlayışı Kütahya mıza ve ülkemizde gündem oluşturmanızda katkılarınızdan dolayı şükranlarımı sunarım

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GAZETEMİZ 53 YAŞINDA

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin