Yandex

Yeni hafta nasıl geçecek? 21Kasım Günlük Burç Yorumları

Tüm burçların günlük yorumları 21 Kasım Salı gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Hangi burç aşkı bulacak?

+8
Haber albümü için resme tıklayın

İşte! 21 Kasım 2023 Salı günlük burç yorumları.

KOÇ

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, çok fazla hoşgörülü davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Siz de bunun farkında olmanıza karşın onu üzmemek için taviz veriyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırmak için küçük bir projeniz var. Aileniz buna çok memnun olacak. Önem verdiğiniz bir konuk bekliyorsunuz, ama konuğunuz gelişini erteleyebilir. Seviyor, seviliyorsunuz ve gerisiyle ilgilenmiyorsunuz. Çevrenizdekiler dikkatinizi oraya çekmek isteseler de Onun geçmişte yaşadıklarının sizin için hiç bir önemi yok. Bazen kendinizi yel değirmenlerine karşı savaşan Don Kişot gibi hissediyorsunuz. Haksızlıklara karşı mücadelede kendinizi hep yalnız buluveriyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızı kaypak buluyor ve bunu çekinmeden dile getiriyorsunuz.

BOĞA

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, bu akşam bir toplulukla yemekte olacak ve unutamayacağınız saatler geçireceksiniz. Yeni dostluklar kurmak hoşunuza gidiyor. Herkes sizin yeniliklere çok açık biri olduğunuzun farkında. Düşüncelerini sizinle paylaşmak isteyenlerin sayısı çoğalıyor. Uzak bir akrabanız sizden büyük olmasına rağmen size akıl danışmak istiyor. Seve seve destek olacaksınız. İlişkilerinizde çok esnek olduğunuz için onun çıkarmaya çalıştığı bütün sorunları bertaraf ediyorsunuz. Onun en büyük sorunu da sizin karşı cinsle samimiyetiniz. İki cins arasındaki dostluğa asla inanmıyor. İşyerinizde herkesin her şeyini bilen tek kişi sizsiniz. İnsanları dinlemeyi bildiğiniz için size konuşuyorlar. Ağzınızın sıkılığı da cabası. Ama sizin sır verebileceğiniz insan sayısı çok az.

İKİZLER

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, hayatınızdan genel olarak memnunsunuz. Küçük sorunlar ise yanınıza bile uğramıyor. Bugün yapmak istediklerinizi gerçekleştirmeniz için uygun fırsatınız var. Size çok yakın biriyle ortak bir işiniz var. Ama bu ortaklığı hiç istemiyorsunuz. Hayatınızda düşüneceğiniz en son şeyin, onunla bir çıkar ilişkisi içine girmek olduğunu savunuyorsunuz. Arada bir yaşadığınız kısa ayrılıklar, ilişkinize iyi geliyor. Kısa bir ayrılık sonrasının coşkusunu yaşıyorsunuz. Bu ara epeyce uzun bir zamanı birlikte geçireceğiniz bir fırsatınız olacak. Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Sizin deneyiminizin ve bazı ilişkilerinizin onun işine yarayacağını biliyorsunuz. Ona bazı önerileriniz olabilir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, bugünlerde, biraz dik başlı, çok genç biriyle sorun yaşayacaksınız. Sorunu yaşarken de, bu ortamı kendinizin yarattığını anlayacaksınız. Kısa vadede onunla çelişkinizi halletmeniz mümkün değil. Onun biraz daha büyümesini bekleyeceksiniz. Geçmişle ilgili hala kopamadığınız bazı bağları, uzun zamandır zorluyor, koparmaya çalışıyorsunuz. Artık ayrılığınız kesinleşti. Onu döndürmek için hiç bir şey yapmayı düşünmüyorsunuz. Oysa sizden bir hareket bekliyor. İlişkiniz boyunca bir türlü kavrayamadığınız sorumsuzluklarınızla şimdi yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor. İş yaşamınızdaki sıkıntının geçici olduğunun farkındasınız. Genel bir sıkıntının parçası olduğunu biliyorsunuz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, zor bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki hafta da zor geçeceğe benziyor. İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onlar sizden bir şey istediğinde vermeye yanaşmıyorsunuz. Bundan önceki ilişkilerinizdeki davranışlarınızı bildiği için aynı şeylerin başına gelmesinden korkuyor. En büyük korkusu da ansızın başka birisini bulup çekip gitmeniz. İşyerinizden ayrılma ihtimali herkesi çok korkutuyor. İş yerinizin size ihtiyacı var ama sizin ona hiç ihtiyacınız yok. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerlerin olduğunu çok iyi biliyorsunuz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, çevrenizdekileri sorunlarınızla üzmemek için her şeyi kendi başınıza yaşamayı tercih ediyorsunuz. Ama bu tür paylaşımlara çok açık, bu anlamda donanımlı dostlarınız var. Hafta sonunu yine tek başınıza kafanızı ve ruhunuzu dinlendirerek geçirmek istiyorsunuz. Yakınlarınız buna izin vermeyecekler. Sizin de katılacağınız programlar yaptılar bile. Başlangıçta açtığınız bütün kredileri cömertçe harcadı. Þimdi ona en ufacık yakınlık bile göstermek istemiyorsunuz. O ise sizin değerinizi ayrıldıktan sonra anladı. Yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Dostlarınızdan da destek istiyor ama siz kesin olarak bittiğine eminsiniz. Bu aralar tek sorunsuz alanınız iş yaşamınız. Çok doyumlu ilişkiler içinde, çok sevdiğiniz bir işi yapıyorsunuz. Kimse sizden takdirini esirgemiyor. Üstelik ekonomik olarak da memnunsunuz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, akşam saatlerinde gerçekleşecek önemli bir randevunuzun önemini henüz kavrayabilmiş değilsiniz. Bundan elde ettiğiniz kazançları sonradan anlayacaksınız. Duygusal yaşamınız her zamanki gibi hayatınızın tam merkezinde. Gece yarısına doğru sevindirici bir sürpriziniz var, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz. Sizin onda ne bulduğunuzu merak edenler ten uyumu denen şeyin ne olduğunu bilmeyenler. Baş başa kaldığınızda dünyayı unutuyorsunuz. Sizin sorununuz kalabalıklarla. Özellikle sizin çevreniz ilişkinize henüz alışamadı. Rekabetten hoşlanmamanıza rağmen giderek rekabetin esiri oluyorsunuz. Bu durumun farkındasınız ama mecbur olduğunuzu düşünerek teslim olmayı tercih ediyorsunuz.

AKREP

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, insan ilişkilerindeki yeteneğinize hayran oluyorlar. Sizde herkesi etkileyen bir cazibe var. Dost çevreniz geniş, iş yerinizde seviliyorsunuz, gönül ilişkinizde bir problem yok. Aile çevrenizde de sizden daha büyük ve deneyimli insanlara bile koruyucu gibi davranıyorsunuz. Bu kadar şeyi bir arada nasıl başardığınızı herkes merak ediyor. Sevgi ve saygıya aşktan daha çok önem veriyorsunuz. O da bir ilişkide sizin aradıklarınızı arıyor. Uyumunuzun bir nedeni de bu. Size danışılmadan yapılan bir değişikliğe canınız sıkılabilir. Aslında tahmin ettiğiniz bir değişiklik bu. Önceden müdahale ederseniz, engelleyebilirsiniz.

YAY

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, gerçekleşmesini çok istediğiniz bir hayaliniz var. Ne yazık ki gerçekleşmesi sadece size bağlı değil. Bu nedenle de sizin istemeniz yeterli olmuyor. Hayalinizin gerçekleşmesi için uzun bir süre beklemeniz gerekebilir. Bugünlerde uğraştığınız bir hobiniz artık sizi yormaya başladı. Hem bedenen, hem de ekonomik anlamda sürdürmeniz biraz zor gibi gözüküyor. Sürekli alttan alan kişiliğiniz nedeniyle ilişkiniz sorunsuz yürüdü. Sizin istekleriniz ön plana çıkmaya başladığından beri her gün küçük bir huzursuzluk yaşar oldunuz. Sizin değil, onun değişmesi gerekiyor. İşinizi giderek daha çok seviyorsunuz. Başlangıçta gözünüz hep dışarıdaydı, buradan başka bir yere nasıl geçebilirim diye düşünüyordunuz. Þimdi bir yere kıpırdamaya niyetiniz yok.

 

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, seçici davrandığınız için zaman zaman kazanabileceğiniz şeyleri de elinizin tersiyle itiyorsunuz. Bu arkadaş seçiminde de, iş seçiminde de, aşk yaşamınızda da böyle. Sizinle çok yakın dostluk kurmak isteyen ve gerçekten hoşlanan kişilerle dostluktan kaçınmanız size kaybettiriyor. Ona dostluk kapılarınızı açarsanız, gerçekten sıkı dost olabilirsiniz. Çevrenizde dolanıp duranların hiç birini beğenmiyorsunuz. Arkadaşlarınız bu yalnızlığınızın ne kadar süreceğini merak ediyorlar. Hoşlandığınız bir kişinin varlığından henüz kimseye söz etmiyorsunuz. Önce kendiniz emin olmak istiyorsunuz. Çabalarınız işyerinizde gözden kaçmıyor, ilgiyle izleniyorsunuz. Kısa vadede kariyeriniz açısından bir gelişme görülmüyor ama parasal bir gelişme söz konusu olabilir.

KOVA

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, uzun süren dağınıklığınızdan vazgeçiyor gibisiniz. Yaşamınız yavaş yavaş yerine oturuyor. Bugünlerde daha programlı yaşamak ve evinizle ilgilenmek istiyorsunuz. Yakın çevreniz bu kararınızdan pek memnun ama bugüne kadar ki yaşamınız nedeniyle yine de size pek güvenmiyorlar. Önümüzdeki günlerde bir kaç kalabalık grup içinde yer alabilirsiniz. Aşkta bildiğinizi okumak sizin en önemli özelliğiniz. Her zaman içinizden geldiği gibi davranıyorsunuz. Onun da size tutkuyla bağlanmasının nedeni bu. İlişkiniz karşılıklı tutku olarak tanımlanabilir. Hafta sonu bile kafanız işle meşgul. Sorunları değil, olumlu gelişmeleri gündeminize almayı seviyorsunuz. Bugün işle ilgili uzun bir konuşma yapabilirsiniz.

BALIK

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, bu geceyle ilgili yaptığınız programı istemeseniz de bozmak zorunda kalabilirsiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir sorumluluğunuz bugün size hatırlatılabilir ve siz de yerine getirmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinize dönük bir dönem yaşadığınız için yapmanız gereken pek çok şeyi bir süredir ertelediğinizin siz de farkındasınız. Çevrenizde bazı kişilerle kurduğunuz yakınlaşma onu rahatsız ediyor. Bugün bu konuda küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Tartışmalarda konuşan o, dinleyen siz olduğunuz için aranızdaki sorunlar fazla büyümeden kapanıyor. İş konusunda tartıştığınız birisi, hatasını anladı, şimdi pişmanlık içinde. Bugün sizi arayabilir. Sizin de bu tartışmayı uzatmaya niyetiniz yok.

20 Kas 2023 - 23:45 Kütahya- Magazin

Muhabir  Ceren Erten


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Dumlupınar Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Dumlupınar Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Dumlupınar Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Dumlupınar Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.