IŞIKLAR HEP YEŞİL!

Kütahya Belediyesi Eski Başkanı Kâmil Saraçoğlu, siyasette yaşın önemsiz olduğunu, siyasetten çıkmadığını açıkladı. Saraçoğlu, “Vatandaşımız istedikten sonra biz her zaman göreve hazır olduğumuzu söylüyoruz” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kütahya Belediyesi Eski Başkanı Kâmil Saraçoğlu, siyasette yaşın önemsiz olduğunu, siyasetten çıkmadığını açıkladı. Siyaseti bırakıp kenara çekilmeyeceğini bildiren Kamil Saraçoğlu, “Seçimler 2023 ve 2024’te yapılacak. Kamuoyu yoklamalarına bakarak, vatandaşımız istedikten sonra biz her zaman göreve hazır olduğumuzu söylüyoruz. Biz siyasi ömrümüzü tamamladık, kenara geldik gibi söylemlerin doğru olmadığını düşünüyorum. Bizim davamız var bu bir dönem değil hep devam eder. Ben AK Parti’den belediye başkanı oldum ama tüm Kütahyalılara hizmet etmeyi görev bildim. Seçim dönemlerinde gezdiğimde farklı partili olan kişilerin Başkanım aday olsaydınız size oy verecektim diyen insanları çoktu. Onun için aday olduğunuz zaman çok iyi, olmadığınız zaman tukaka demenin bir anlamının olmadığını düşünüyorum. Bizim bu şehre ve ülkeye hizmet etmek asli görevimiz diye düşünüyorum. Bizde kırmızı, sarı yok; ışıklar hep yeşildir” ifadelerini kullandı.

AHMET DİNÇ

IŞIKLAR HEP YEŞİL!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!