Küçük esnafa prim günü müjdesi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri’de düzenlenen mitingde önemli açıklamalarda bulundu. Konuşmasında küçük esnaflara yönelik bir müjde veren Erdoğan, “Küçük esnaflara müjde vermek istiyorum. Prim ödeme gün sayısını SSK’lilarla eşitleyerek 7200 güne indiriyoruz. Bu çalışmadan 1 milyon küçük esnaf faydalanacak” açıklamasında bulundu.

Erdoğan, miting alanındaki kalabalığa hitap ederken “Havalimanından buraya gelene kadar hariç; resmi rakama göre şu anda bu meydan rekor kırdı, 135 bin kişi burada” diyerek dikkatleri üzerine çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuyla ilgili açıklaması şu şekilde: “Küçük esnaflarımızın prim ödeme gün sayısını SGK’lılarla eşitleyerek 7 bin 200 güne indiriyoruz. Yeni dönemde yapacağımız ilk işlerden biri olacak bu çalışmadan inşallah 1 milyon küçük esnafımız faydalanacak.

Tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı olsun diyorum. Biz sadece eser ve hizmet siyaseti yapmıyoruz. Bizim ülkemize kazandıracak daha çok eserimiz, milletimize verecek daha çok müjdemiz var.”

(FATİH ÇİMEN)

Küçük esnafa prim günü müjdesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!