Kütahya Bilsem “Mükemmellik Sertifikası” kazandı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kütahya Bilsem, her yıl olduğu gibi bu yıl da Avrupa Kodlama Haftası’na katılarak öğrencilerine bilişim teknolojileri ve kodlama alanlarında eğitimler verdi.

Bu yılın teması olan matematikle ilgili etkinliklerde, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Nilgün Gürler öğrencilerle birlikte Mblock5 ile Yapay Zeka ile Matematikte Dört İşlem, Small Basic’te Geometrik Şekilleri Kodlama, Scratch’te Şekiller gibi etkinlikler gerçekleştirdi.

İngilizce Öğretmeni Derya Depe ve Sınıf Öğretmeni M.Afra Dağıstan ise Binary Kod İle Bileklik Tasarlama etkinliği düzenleyerek öğrencilerin kodlama becerilerini geliştirdi. Yapılan etkinlikler sonucunda, Kütahya Bilsem Mükemmellik Sertifikası almaya hak kazandı. Etkinliklere katılan öğrencilere de katılım belgeleri takdim edildi.

Kütahya Bilsem’in Avrupa Kodlama Haftası’nda gerçekleştirdiği etkinlikler, öğrencilerin kodlama ve bilişim teknolojileri alanındaki yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı oldu. Ayrıca, Mükemmellik Sertifikası kazanarak başarısını tescillemiş oldu.

(ELİF ÇELİK)

Kütahya Bilsem “Mükemmellik Sertifikası” kazandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!