Kütahya

BELEDİYE ACİL 168 İŞÇİ ALACAK

BELEDİYE ACİL 168 İŞÇİ ALACAK

Kütahya Belediyesi iştirak şirketi Özel Güvenlik ve Personel A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilkokul mezunu farklı kadrolarda çok sayıda daimi erkek/kadın daimi ve geçici personel, işçi alımı yapılacağını duyurdu.

Bu haber 2021-04-01 10:23:08 eklenmiş ve 22 kez görüntülenmiştir.

 İŞKUR Kamu ilanları resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Kütahya Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek kırk (40 kadın, yetmiş (70) beden işçisi, elli (50) erkek çöp toplama işçisi, bir (1) muhasebeci, iki (2) teknik servis, iki (2) taşıt operasyon sorumlusu, iki (2) bilet satış elemanı, bir (1) elektrik mühendisi olmak üzere toplamda yüz altmış sekiz (168) geçici ve daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

 

Başvuru Adresi ve Tarihi

 
 
Kütahya Belediyesi işçi ve personel alımı için aşağıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adayların 31/03/2021 – 02/04/2021 tarihleri arasında www.kutahya.bel.tr/isbasvurusu.asp adresi üzerinden başvurularını yapmaları istenmiştir. Başvuru yapan adayların, mülakat tarih ve saati bilgileri korona virüsü salgını nedeniyle ileri bir tarihte bildirilecektir. Çalışma saatleri şartlara göre değişiklik arz edebilir. İşe alınacak adayların deneme süresi 2 ay olup, 2 ay sonunda performansından memnun kalınmayan işçilerin sözleşmeleri 4857 Sayılı İş Kanunu 15. Maddesi gereğince iş veren tarafından fesh edilecektir. Başvurular sadece bu adres üzerinden yapılacak olup şahsen başvurular kabul edilmeyecektir. 
 
-KÜTAHYA BELEDİYESİ

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu