KütahyaManşetYaşam

Kros Otomotiv’den Miniklere Kütüphane

Kütahya’da sağladığı istihdam gücünün yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiren Kros Otomotiv, Aslanapa Köyü Tokul İlkokulu’na kütüphane yaptırdı.

Öğrencilere okuma alışkanlığını kazandırmak ve kırsaldaki öğrencilerin kitaplara erişimini kolaylaştırmak amacıyla harekete geçen Kros Otomotiv, Aslanapa Köyü Tokul İlkokulu’nda kütüphane yapımını üstlendi. Kütüphanenin raflarını ise Kros Otomotiv personelleri doldurdu.

BU IŞIĞIN SÖNMEMESİ İÇİNDE ELİMİZDEN GELEN HER TÜRLÜ YARDIMA VARIZ

Aslanapa Tokul İlkokulu’na bağışlanan kütüphanenin oluşmasına tümüyle katkı sağladıklarını söyleyen Kros Otomotiv Genel Müdürü Onur Gül, “Öğrencilerimizin ileride kendi hayatları üzerinde verecekleri kararların en doğru yolu okumaktır. Bu kütüphaneden faydalanan kıymetli öğrencilerimizin ileride daha güzel yerlere gelmelerinde bir nebze payımızın olduğunu bilmek bize mutluluk verecektir. Kros Otomotiv olarak bilginin ışığında daima ileriyi hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz ve bu ışığın sönmemesi içinde elimizden gelen her türlü yardıma varız. Ayrıca sosyal sorumluluk projesinin başından sonuna kadar desteklerini esirgemeyen Kros Otomotiv Ailesi’nin çalışanlarına da teşekkür etmek istiyorum” dedi. Törene, Aslanapa Kaymakamı Özgür Pelvan, Aslanapa İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Ertaş, Emekli Kütüphane Memuru Zeki Aktürk, Okul Öğretmeni Zeynep Yılmaz, Kros Otomotiv Genel Müdürü Onur Gül ve Kros Otomotiv Yönetim Sistemleri Direktörü Emel Karaoğul Öz katıldı.

AHMET DİNÇ

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu