KütahyaManşet

Her gün ful çekiyor

İstanbul ve Antalya yol geçiş güzergahının üstünde olan Ecrin Apart & Otel yıllık 10 bin müşteri ağırlıyor. Otelin başarısının sırrını açıklayan Otel Yöneticisi Özay Akbulut, “Uluslararasında puanlamamız 9.1’dir. Kütahya, Afyon ve Uşak’ın en yüksek puanlı tesisiyiz. Müşteriler burayı rezervasyon sitelerinde yüksek puan ve yorumlar sayesinde tercih ediyorlar” dedi.

Ecrin Apart & Otel, rezervasyon sitelerinde popüler olmasıyla yerli ve yabancı turistlerin Kütahya’daki uğrak noktası olmaya devam ediyor. İstanbul’dan Antalya’ya tatil mekanlarına giden veya dönen turistler dinlenme noktası olarak Ecrin Apart & Otel’de konaklıyor. Başarılarının sırrını anlatan Otel Yöneticisi Özay Akbulut, ‘‘Senelik 10 bin kişiye yakın yerli ve yabancı müşteri ağırlıyoruz. Burası İstanbul-Antalya yol geçiş güzergahı olduğu için Antalya’ya, Marmaris’e giden turistler genelde Altıntaş’ta konaklamayı tercih ediyorlar. Uluslararasında puanlamamız 9.1’dir. Kütahya, Afyon ve Uşak’ın en yüksek puanlı tesisiyiz. Müşteriler burayı rezervasyon sitelerinde yüksek puanlı oluşumuz ve müşterilerimizin olumlu yorumları sayesinde tercih ediyorlar. Romanya’da popüler olduğumuz hakkında bilgi aldık. Romanyalılar bu tesisi transit otel olarak kullanıyor tatil kentlerine gidip gelirken burada konaklıyorlar” diye konuştu.

“İLK YABANCI TURİSTİ AĞIRLAYACAĞIMIZI SÖYLEDİĞİMİZDE BİZE KİMSE İNANMADI”

Otelin çok tercih edilmesi hakkında Özay Akbulut, “Altıntaş’ta ilk yabancı turisti ağırlayacağımızı söylediğimizde kimse bize inanmadı ama şu an bölgeye ve ilçeye katma değer katıyoruz. Rezervasyon hizmetlerimiz, online ödeme hizmetlerimiz ile odasını ayırtıp güvenli bir şekilde gelebiliyor. Kapıda ağırlayıp diğer hizmetlerimizi sunuyoruz. Günlük konaklaması 120 TL olan Ecrin Otel’in çok tercih edilmesinin sebeplerinin bir tanesi de fiyatlarının uygun olması. Bakan Varank, Gençlik Spor Başkan Yardımcısı, Valiler, Belediye Başkanları, Milletvekilleri gibi birçok önemli kişiyi ağırladık ve çok olumlu yorumlar aldık’’ İfadelerini kullandı.

AHMET DİNÇ-ÖZEL HABER

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu