Kütahya

KÜTAHYA MÜSİAD'TA YENİ YÖNETİM GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

KÜTAHYA MÜSİAD’TA YENİ YÖNETİM GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

MÜSİAD Kütahya ilk yönetim kurulu toplantısını yaparak görev dağılımını gerçekleştirdi. Toplantıda 4 bin kişilik istihdam edecek KÜMÜSKOOP projesinden bahseden İsmail Tosun, “Bunları daha hızlı yapabilmek için Kütahyalı girişimcilerin MÜSİAD’a sahip çıkmalıdır” dedi.

Bu haber 2021-04-01 16:07:34 eklenmiş ve 18 kez görüntülenmiştir.

MÜSİAD Kütahya 2021 olağan kongresini 15 Mart’ta gerçekleştirmişti. Kongrede Başkan İsmail Tosun güven tazeleyerek iki yıl daha başkanlık görevini devam ettirecek. Buna göre Yerel Yapılandırmadan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Ahmet Dülger, Global Sahadan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Rıza Kenan Uzman, Markalaşma, Eğitim, Mevzuat ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Ahmet Özten, Bütçe ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Abdullah Ünal, Müsiad Kurumsal İletişim Başkan Yardımcılığına Harun Öztulum, Projelendirme ve İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Harun Buhan getirildi.

“KÜTAHYALI GİRİŞİMCİLER MÜSİAD’A SAHİP ÇIKMALI”

Kütahyalı girişimcilerin MÜSİAD’a sahip çıkmasını isteyen Başkan İsmail Tosun, “Yeni oluşturulan Yönetim Kurulu ile daha aktif ve Kütahya’ya yatırımların arttırılması ve istihdamın arttırılarak işsizlik oranlarının azaltılmasını ve ülke ekonomisine katma değer kazandırmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Bu amaçla kurmuş olduğumuz KÜMÜSKOOP Orta Ölçekli Sanayi Sitesi Kooperatifimizi en kısa zamanda faaliyete geçirerek 3 bin 500-4 bin kişiye istihdam sağlayacağız. Bunları daha hızlı yapabilmek için Kütahyalı girişimcilerin MÜSİAD’a sahip çıkmalıdır. Bunun içinde yatırımcı ve girişimcilerin MÜSİAD’a üye olmalarını istiyoruz” diye konuştu.

-AHMET DİNÇ

-ÖZEL HABER

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu