KütahyaManşet

Muharrem Gençer Odayı Gençleştirecek

Muharrem Gençer, Tuhafiyeciler Odası’na başkan adaylığını açıkladı. Genç ekiple dinamik bir yönetim kuracağını bildiren Gençer, “Bizler genç dinamik heyecanlı kadrolarız. Yönetimimiz pırıl, pırıl zeki ve ileri görüşlü meslektaşlarımızdan oluşmaktadır” dedi.

Tuhafiyeciler, Yüncüler, Zücaciyeciler, Manifaturacılar Esnaf Odası’na başkan adayı olan Muharrem Gençer, 13 Şubat’ta yapılacak seçime bütün üyeleri davet etti. Oda üyelerine seslenen Muharrem Gençer, şu açıklamalarda bulundu; “Malumunuz 1 ocak ta başlayıp 31 mart da sona erecek oda seçimlerin çalışmaları, ilimizde de başlamıştır. Ömrümün yarısını sivil toplum kuruluşlarına hizmet etmeye adamış, aktif görev almış, bir kardeşiniz olarak bu seçimlerde de üzerime bir misyon yüklendi. 13 şubat 2022 pazar günü yapılacak Tuhafiyeciler, Yüncüler, Zücaciyeciler, Manifaturacılar Esnaf Odası seçimine, başkan adaylığımı koydum.  Sizlerin vesilesi ile de, bu heyecanımı sevincimi duyurmak istedim. Evet heyecanlıyım. Baba mesleğimiz olan tuhafiyecilik ve onun temsil noktası oda başkanlığı, bu odaya hizmet etmek, bizim için bir şeref onurdur diye düşünüyorum. Bizler genç dinamik heyecanlı kadrolarız. Yönetimimiz pırıl, pırıl zeki ve ileri görüşlü meslektaşlarımızdan oluşmaktadır.

MUHARREM GENÇER VAAT DEĞİL SÖZ VERDİ

İnşallah bayrağı devraldığımızda başlıca projelerimiz şunlardır; Oda olarak ilk yapacağımız, oda başkanı ile üyenin üye ile oda başkanın bağını güçlendirmek, odayı aktif hale getirerek insanların tekrar odaya yani kendi evlerine gelmesini sağlamak. Yine birlik ve beraberlik adına, ramazan aylarında iftar programları, yazları piknik programları planlamak hayata geçirmek. Üyelerimiz için genç girişimci kadın girişimci, KOSGEB ve devlet destekli kredi ve projelerde oda olarak öncülük etmek. Oda üyelerimizin lehine oda kart çıkartarak kurum ve kuruluşlarla ciddi anlaşmalar imzalamak. Üyelerimize mesleki geliştirme seminer ve konferanslar vermek. Perakende satış elemanı yetiştirme kursları açılması için gerekli çalışmaları başlatmak. Yaptığımız hizmetleri üyelere duyurmak ve ilimizde tanıtım yapmak adına, öncelikle kendi web sayfamızı kurmak, kurulan web sayfasında üyelerimizin reklamlarını yaparak daha fazla kişilere ulaşmak maksadıyla işlerine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Üyelerimizin üzüntüsünde, sevincinde, cenazesinde, düğününde hep yanında olacağız. Ticari fuarlara geniş katılım sağlayacağız.  Sosyal ve kültürel geziler düzenleyeceğiz. Sizi temsilen tüm açılış ve etkinliklere aktif katılım sağlayacağız. Her ay yönetim ile altı ayda bir tüm üyelerle toplantılar yapıp üyelerimizi bilgilendireceğiz. Yeni binamızda güler yüzlü hizmet vereceğiz. Odamıza gelir getirecek projeler üreteceğiz, Başarıyı hep birlikte ulaşacağız. Bunu vaat etmiyoruz, söz veriyoruz”.

AHMET DİNÇ

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu