Kütahya

“Trafikte zaman kaybediyoruz”

“Trafikte zaman kaybediyoruz”

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin, partisinde kuru kuru eleştiri yapmanın yasak olduğunu bildirerek Kütahya’nın en büyük probleminin trafik olduğunu söyledi. Eleştirilerine çözüm önerisi sunan Osman Gezgin, trafik mastır planının hazırlanmasını istedi.

Bu haber 2021-04-19 18:30:35 eklenmiş ve 422 kez görüntülenmiştir.

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin Kütahya’nın en büyük sorununu anlattı. Osman Gezgin, “Bugün Kütahya’mızda en büyük problem trafik problemidir. Arabanızla bir yerden bir yere gidemiyorsunuz.  Sürekli trafikte zaman kaybediyoruz. Özellikle ışıklarda çok ciddi zamanlar kaybediliyor. Bununla alakala tüm Türkiye’nin yapmış olduğu bir metodu biz hep anlattık. Hemşerilerimiz bizim ağzımızdan trafik mastır planını duymaktan bıktı. Yöneticilerimiz bunu bir türlü değerlendirmediler.” dedi.

OSMAN GEZGİN’İN ÇÖZÜM ÖNERİSİ

Trafik sorununa çözüm önerisi sunan Osman Gezgin, “Partimiz tarafından bize çözüm öneremediğiniz bir eleştiri yapmayın talimatı var. Kuru kuru eleştiri yapmak yasak. Çözüm önerilerimizi tekrar hatırlatmak istiyorum. Yıkılan emniyetin oradan vazo istikametine doğru menderes caddesinde orta refüjü ortadan kaldırıp tek istikamet geliş yapsak. Çift şerit işleyen Tavşanlı Caddesi’ni Hilton otelin oradan yıkılan emniyette doğru gidiş yapsak, özellikle meydan ışıklarında yaşamış olduğumuz ciddi süre kayıplarını ortadan kaldırmış olacağız.  Bizim acilen trafik mastır planına ihtiyacımız var. Problemler ilmek ilmek rahatlatılmaya gerekirse yeni yollar açılmaya bu şehrin ihtiyacı var” diye konuştu.

AHMET DİNÇ-ÖZEL HABER

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu