Kütahya

“Verdiğiniz sözler ne oldu?”

 

“Verdiğiniz sözler ne oldu?”

CHP Emet İlçe Başkanı Musa İnci, Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan’ın “Provokasyon, sansasyon” açıklamalarını eleştirdi. Musa İnci, “Belediye başkanımıza hatırlatmak isterim bırakın provokasyon türü açıklamaları. Verdiğiniz sözler ne oldu? Bu verdiğiniz sözlerle ilgili yapılan, bitirilen bir şey görmedik” dedi.

Bu haber 2021-04-22 20:16:39 eklenmiş ve 53 kez görüntülenmiştir.

 

Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, çöken yol, bor problemleri ve arsenikli su konularının provoke edildiğini açıklamıştı. CHP Emet İlçe Başkanı Musa İnci, Hüseyin Doğan’ın açıklamalarını eleştirdi.

Musa İnci kimin doğru söylediğini halkın karar vermesini istedi. Musa İnci, “Emet Belediye başkanımız sayın Hüseyin Doğan beyin açıklamalarını şaşkınlıkla okudum sanki vekilimiz ve biz olmayan bir şeyi dile getirmişiz gibi açıklama yapmış. Yollarla ilgili ve arsenikli sularla ilgili vekilimizin ve bizim yaptığımız açıklamalara provokasyon demiş, yollar kaç kez göçtü, bunu herkes gördü. Bizim gördüğümüzü, belediye başkanımızda görmüştür. Mutlaka, evlerimizin çeşmelerinden arsenikli olmadığı için mi su içemiyoruz? Bunları dile getirmek gerçekleri göstermek ve yetkililerin işlerini daha  düzgün yapmalarını söylemek provokasyon değildir. Bunun takdirini halkımıza bırakıyorum. Kim doğru söylüyor kim yanlış biz yanlış yapılanı dile getirmekle görevliyiz Sizlerde iktidar olarak gereğini yapmakla. Belediye başkanımıza hatırlatmak isterim bırakın provokasyon vs türü açıklamaları” diye konuştu.

“BİTİRİLEN BİR ŞEY GÖRMEDİK”

Belediye Başkanı Hüseyin Doğan’a verdiği sözleri hatırlatan Musa İnci, “2 yılı geçtiniz fizik tedavi hastanesi sözünüz vardı, ne aşamada? Halkımız bunu merak ediyor. Hisarlık villaları sözünüz vardı. Apartlar, yüzme havuzları, kapalı halk çarşısı sözünüz vardı, termal plaj sözünüz vardı, yürüyüş yolları olacaktı. Plajın yanında restoranlar olacaktı. Proje okulu sözünüz vardı, meydan projesi sözünüz vardı daha çok sözünüzü yazabilirim, bu verdiğiniz sözler ne oldu, ne zaman başlayacak, ne zaman bitecek, bunların sözlerini siz verdiniz bekliyoruz başkanım. Bu verdiğiniz sözlerle ilgili yapılan, bitirilen bir şey görmedik. Biz muhalefet partisi olarak verdiğiniz sözlerin, yaptıklarınızın ve yapmadıklarınızın, takipçisi olacağız. Yapılanı takdir etmesini de biliriz saygılarımla” ifadelerini kullandı.

AHMET DİNÇ

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu