KütahyaManşet

Yeşilay’dan KUTSO’ya ziyaret

Yeşilay Kütahya Şubesi Başkanı Nuri Çetin ve beraberindeki uzmanlar, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Yeşilay Kütahya Şubesi Başkanı Nuri Çetin, faaliyetleri hakkında bilgi paylaştı. Bağımlılıklarla mücadele için Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) tarafından ücretsiz destek verildiğini, ihtiyaç duyan herkesin, Kütahya YEDAM ile iletişim sağlayarak yararlanabileceğini söyledi. YEDAM ile farkındalığı ve bilgiyi yaygınlaştırma çalışmaları yürütüldüğünü, ihtiyaç duyanların merkeze yönlendirilmesi için, toplumun tüm kesimlerinden destek beklendiğini vurguladı.

“Yeşilay, YEDAM hizmetlerinin duyurulmasında destek bekliyoruz”

Ziyarete katılan Kütahya YEDAM uzmanları ise bağımlılar ve aileleri ile yapılan görüşme ve çalışmalara ilişkin bilgi paylaşarak, YEDAM’ın hizmetlerinin duyurulması için destek taleplerini sundu.

Bağımlılıkların hayata olumsuz etkileri ile bunlardan korunma ve uzaklaşma yönünde yapılabilecek çalışmaların istişare edildiği görüşmede, toplumsal açıdan Yeşilay’ın yaptığı çalışmaların önemli olduğu vurgulandı.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, ziyaretten memnuniyet duyulduğunu belirterek Yeşilay’ın çalışmalarını tebrik etti. Üyelerin, kamuoyunun Yeşilay çalışmalarını yaygınlaştırması için destek çağrısı yaptı.

Karşılıklı iyi dileklerin sunulmasıyla ziyaret sona erdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu