Hamza Dağ: “Kütahya için ekstra şahlanış dönemi olacak”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ Kütahya basınıyla bir araya geldi. Kütahyalılardan 14 Mayıs seçimleri için destek isteyen Dağ önümüzdeki dönemin Kütahya için çok daha farklı olacağını söyledi. Ülke geneli için şahlanış dönemine girileceğini dile getiren Hamza Dağ, “Kütahya için ekstra şahlanış dönemi olacak” dedi.

Bir dizi ziyaret için Kütahya’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Kütahya Belediyesi Bengisu Sosyal Tesislerinde, basın mensupları ile buluştu. Dağ’a AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Milletvekili Adayları Adil Biçer, İsmail Çağlar Bayırcı, Mehmet Demir, Esra Özbek Balcı ve Mustafa Altuğ Atalay eşlik etti. Programda bir açıklama yapan Dağ, seçin öncesi ülke gündemini değerlendirerek Kütahya özelinde yaşanacak değişime vurgu yaptı.

“Kütahya’nın öz evladıyım’’

Kütahya’nın öz evladı olduğunu belirterek sözlerine başlayan Hamza Dağ, her bir ilçesiyle bu coğrafyayı çok sevdiğini ifade etti. Önümüzdeki dönemin Kütahya için çok farklı olacağını kaydeden Hamza Dağ: “Biz burada bir çalışma yaparken bölgesel dağılım üzerinden bir çalışma noktasına bakmadık sadece. Evet, kadro kurarken bölgesel dağılım önemli ama aynı zamanda da o bölgesel dağılımda en iyi kadroyu kurmak durumundasınız. Ve biz sadece seçime dönük değil, seçimden sonrası için de iyi bir kadro noktasına baktık. Hayatları itibariyle herkesin bildiği, kimsenin olumsuz bir şey söyleyemeyeceği, güzel şeyler yapmış, güzel işler başarmış arkadaşlarımızdan oluşan kadro kurduk. Teşkilatımız keza o şekilde. Ama asıl işimiz seçimden sonra başlayacak” ifadelerini kullandı.

“14 Mayıs’ta çok güçlü bir destek istiyoruz’’

AK Parti iktidarları döneminde Kütahya’nın diğer iller gibi hep ileriye gittiğini söyleyen Hamza Dağ, bu ilerlemenin daha hızlı olması gerektiğine dikkat çekti. Kütahya’nın her bir ilçesi, her bir köyündeki hemşerilerine seslenen Hamza Dağ şöyle devam etti: “Gelin bölgesel bakmaktan ziyade Kütahya’nın tamamına bakalım. Kütahya’nın tamamını ele alalım, tamamını kontrollü büyütmeye bakalım. Hemşerilerime şunu söylemek istiyorum. Partimize, Cumhur İttifakı’na olacak olan katkı bu kardeşinize olacak katkı demektir. Onun için de Kütahya’nın her bir ilçesindeki, köyündeki, sokağındaki hemşerilerimden 14 Mayıs’ta çok güçlü bir destek istiyoruz. Biliyoruz, zaten çok güçlü destek veriyorlar. Bugüne kadar verdiler. Ama bu sefer daha farklı. Bir kere listede olmayan, sıra harcamayan Hamza Dağ kardeşiniz var.”

‘’Türkiye için şahlanış dönemi, Kütahya için ekstra şahlanış dönemi ‘’

Kütahya’da iyi bir teşkilat kurulduğunu belirten Hamza Dağ, önümüzdeki beş sene çok daha ciddi çalışmaların yapılabileceğini ifade etti. Dağ: “Önümüzdeki dönem şunu da beklemesin hiç kimse. O konuda da benim de müdahil olmayacağımı düşünmesin. Önceki dönemlerde Ali Veli’yle anlaşamadı, Veli Ahmet’le anlaşamadı. Öyle ihtimal de söz konusu değil. Ona da önümüzdeki süreçte hiç fırsat vermem. Bu noktada yanlış yapanı görürsek zamanı gelsin diye de beklemeyiz. Anında gerekli çalışmayı yaparız. Onun için, Kütahya’ya çok verimli olacak bir dönemin başlangıcını yapıyoruz. Türkiye için şahlanış dönemi, Kütahya için ekstra şahlanış dönemi diyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Program soru cevapların ardından sona erdi.

(ELİF ÇELİK)

 

Hamza Dağ: “Kütahya için ekstra şahlanış dönemi olacak”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!