“LGBT derneklerini kapatacağız”

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanlığı tarafından LGBT dernekleri protesto edildi. Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin; “Ahlaksızlıklarını gençlere empoze etmeye çalışan LGBT derneklerinin her alanda karşısında duracağımızı kamuoyuna duyuruyor, devlet yetkililerimizi bu ahlaksızlığa son vermek için göreve davet ediyoruz” dedi. 

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanlığı, LGBT karşıtı basın açıklaması düzenledi. Açıklamasının başında Osman Gezgin, “Amacımız; hakiki ve öz bir medeniyet kurma ideallerimizi yok etmeye teşebbüs eden ve uğruna çok fazla bedel ödemiş olduğumuz değerlerimizi hiçe sayan, bu topraklara yabancı ve mayası ne yazık ki bozulmuş güruhu ve onların gizli destekçilerini; alenen uyarmak ve ihtimal dahilinde Hakk’a çağırmaktır” dedi. Eski Başbakanlardan, Refah Partisi’nin Kurucusu Necmettin Erbakan’ın Haim Nahum Doktrini ile başlayan bildiriyi okuyan YRP Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin, “50 yıldır Erbakan Hocamız bizlere Haim Nahum Doktrini’nden bahsetti. Ne diyordu; Bir ülkeyi savaşla işgal edemiyorsan, şunları yapmalısın: 1- aç bırakacaksın, 2- işsiz bırakacaksın, 3-borca esir edeceksin, 4-dininden uzaklaştıracaksın, 5-böleceksin, 6-böldüklerini birbiri ile çarpıştıracaksın, 7-kolay lokma haline getirip yutacaksın (işgal edeceksin). Bizler de görüyoruz ki; her geçen gün Türkiye’mizin ahlaki, toplumsal, dini değerlerinde yozlaşma ve insanımızın geçmişle bağını kopartmak suretiyle onu yalnızlaştırma, umutlarını ve dayanağını elinden alma çalışmaları yayılmaktadır. Aslında insanlık tarihi boyunca gönderilen peygamberler, insanlığın değeri olarak yetişen alimler, kendisini yetiştiren düşünürler ve bilim insanları aracılığıyla insanlık gelişmiş ve belli bir medeniyet seviyesine ulaşmıştır. İnsanlığın dönem dönem içine düştüğü sapkınlıklardan Allah (CC), onları elçileri vasıtayla uyarmış ve doğru yolu göstermiştir. Geldiğimiz noktada, özellikle son birkaç yılda, belli şer odaklarının düğmeye basmasıyla, hükümetler ve uluslararası organizasyonlardan aldıkları desteklerle; LGBT ve türevleri, zinayı koruyan kanunlar ve nizamlar, cinsiyet eşitliği çalışmaları, kaldırılan İstanbul sözleşmesi ve halen yürürlükte olan ilgili kanun maddeleri ile bu değerlerin tahribatı ve yok edilme çabası ile karşı karşıyayız.” şeklinde konuştu.

“LGBT DERNEKLERİ SAYISI GÜN GEÇTİKÇE ARTMAKTADIR”

Avrupa uyum yasaları adı altında normalleştirilmeye çalışılan ve desteklenen LGBT dernekleri sayısı gün geçtikçe arttığını belirten Gezgin; “Cinsiyet eşitliği, onur ve özgürlük gibi süslü kavramlarla servis edilen ve birtakım kişiler ve kurumlar tarafından desteklenen bu onursuzluğun ve ahlaksızlığın karşısındayız. Bu izansızlık ve edepsizlik olsa olsa geri kalmışlığın ve karanlığın bir tezahürü olabilir. Avrupa uyum yasaları adı altında normalleştirilmeye çalışılan ve desteklenen LGBT dernekleri sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Enflasyon karşısında yaşam mücadelesi veren insanların sayısının küçümsenmeyecek rakamlarda olduğu ülkemizde, İçişleri Bakanlığının açıkladığı verilere göre bu derneklerin 1 yılda 25 milyon dolar yardım alması kabul edilebilir bir durum değildir.

“EŞCİNSELLİK ÖZENDİRİLMEKTEDİR”

Başta sosyal medya fenomenleri olmak üzere, televizyon film ve dizileri, dergi ve gazeteler hatta çizgi filmlerde bile eşcinsellik özendirilmektedir. Lüks yaşantılar içerisinde gençlere rol model olarak tanıtılan isimlerin eşcinsellik üzerine yaptığı çağrılara dur denmiyor. Bayan Voleybol Milli Takım oyuncularımızın içerisinde bile bu sapkınlık içerisinde olanlar seçilerek normalleştirilmeye çalışılıyor.” ifadelerini kullandı.

“CİNSİYET DEĞİŞİKLİĞİNE SGK GÜVENCESİ”

Gezgin,  cinsiyet geçiş ameliyatlarının protezler dahil devlet güvencesinde iken SMA hastası çocukların tedavi masraflarının tamamının SGK tarafından karşılanmaması da sert bir dil ile eleştirerek;  “Devletin önemli bir kurumu olan SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) cinsiyet geçiş ameliyatlarının protezler dahil devlet güvencesinde olduğunu açıklayarak bu sapkınlıklara meşruiyet kazandırıyorken, aynı SGK; SMA hastası yavrularımızın tedavi masraflarının tamamını karşılamaktan aciz kalıyor. Bu durum bize: Hükümetin, devletin temel amaç ve görevlerini yerine getirme noktasında sağlıklı ve samimi karar almadıklarını gösteriyor” dedi.

“TOPLUMLARI AYAKTA TUTAN EN ÖNEMLİ UNSUR SAĞLAM BİR AİLE YAPISIDIR”

Son günlerde sosyal mecralarda yaygınlaşan, normalleştirmeye çalışan bir LGBT sorunuyla karşı karşıya kalındığının altını çizen Gezgin; “Bu sorun ekonomiden çok daha mühim bir sorundur. Toplumları ayakta tutan en önemli unsur sağlam bir aile yapısıdır. Nesli korumak aileyi korumakla ancak mümkündür. Biz, toplumun çekirdeği olan aileyi koruyamazsak, Ülkemizin ayakta kalabilmesi mümkün değildir. Bizler ileride; bunca ahlaksızlık yayılırken ve topluma bu ahlaksızlık dayatılırken siz ne yapıyordunuz? Diye soracak olan evlatlarımıza ve neslimize: “Bizler sessiz kalmadık, görmezden gelmedik, bizlere bırakılan mukaddes emanete sahip çıktık!” diyebilmek için bugün buradayız. Tarihin üzerimize yüklediği misyon gereği buna mecburuz! Şehit kanlarıyla sulanmış ve 783.562 kilometrekarelik vatanımızın neresinde bir toprağın altını kazarsanız, oradan ecdadımızın kemiklerini ve naaşını bulmanız olasıdır. Atalarımız ve Aziz Şehitlerimiz bu mücadeleyi toprak için, tarla için, arazi için vermemişlerdir. Onlar inançları gereği, bu toprakların İslam beldesi kalabilmesi ve ezanların okunup, İslam’ın yaşanabilmesi için vermişlerdir. Üzerindeki insanlar özgür ve huzurlu bir şekilde yaşayabilmesi için canlarını, gözlerini kırpmadan feda etmişlerdir. Tanımların oligarşik yapılar aracılığıyla yeniden yazıldığı ve özgürlük kavramının; sapkın duyguların pervasızca dışa vurması olarak algılandığı bu pörsümüş zamana öfke beslenecek çok fazla sebep vardır.” şeklinde konuştu. 

 

“EVLATLARIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Açıklamasının sonunda Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın, sözünü anımsatan Osman Gezgin, “Önce Ahlak ve Maneviyat” vurgusu yaparak yetkilileri göreve davet etti. Gezgin; “1000 yıl İslam’a hizmet etmiş aziz milletin evlatları olarak bu güruha ve destekçilerine sesleniyoruz. Millî görüş olarak bu Aziz milletin evlatlarına sahip çıkacağız. Evlatlarımızı sapkınlığa, ahlaksızlığa, lut kavminin akıbetine esir etmeyeceğiz. Bu Aziz milletin evlatlarının izzet ve şerefi için mücadele edeceğiz.

“ÖNCE AHLAK VE MANEVİYAT”

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın söylediği gibi ‘Para kaybedebilirsiniz, bunu yeniden çalışarak kazanabilirsiniz. Allah muhafaza toprak da kaybedebilirsiniz, toprağı da tekrar savaşarak alırsınız. Ama bir nesli kaybettiğiniz zaman bunu bir daha kazanmamız mümkün değildir’ düşüncesiyle önce ahlak ve maneviyat diyoruz.

“YETKİLİLERİ BU AHLÂKSIZLIĞA SON VERMEYE ÇAĞIRIYORUZ”

Bu doğrultuda; Yeniden Refah Partisi olarak bizi biz yapan değerleri hiçe sayan, kaleyi içten fethetmek için uğraşan; ahlaksızlıklarını gençlere empoze etmeye çalışan LGBT derneklerinin her alanda karşısında duracağımızı kamuoyuna duyuruyor, devlet yetkililerimizi bu ahlaksızlığa son vermek için göreve davet ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
“LGBT derneklerini kapatacağız”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin