ManşetSürmanşet

Cevizler çürük çıkınca eşi Hatice evi terketti

Malatya ile Kütahya arasındaki dolandırıcılık olayı bir yuvayı dağılma noktasına getirdi. Esra Erol’a ceviz dolandırıcılığı olayını taşıyan Ethem Kanbay, feryat etti. Kanbay, "Mutluydum, her yolundaydı ama ceviz alışverişim yüzünden her şey bozuldu" dedi.

Kütahyalı sunucu Esra Erol’da Kütahya’nın Simav ilçesinde dolandırılan adamın hikayesi ülke gündemine oturdu. Ethem Kanbay’ın iddiasına göre Simav’da dolandırılmasından sora eşi Hatice Kanbay evi terk etti.  Esra Erol canlı yayınına çıkan Ethem Kanbay, ilginç dolandırılma hikayesini anlattı. Yaklaşık 9 tonluk bir ceviz satın aldığını dile getiren Kanbay, Kütahya’nın Simav ilçesindeki dolandırıcılara inandığı için yuvasının yıkılmak üzere olduğunu söyledi. Malatya’da yaşayan Kanbay çiftinin arasına “ceviz” girdi. Bozuk cevizlere 110 bin TL ödeyerek dolandırılan Ethem Kanbay, Esra Erol’da canlı yayınında feryat etti. Kanbay, “Mutluydum, her yolundaydı ama ceviz alışverişim yüzünden her şey bozuldu” dedi. Eşinin inatçı ve sinirli olduğunu dile getiren Kanbay, “Bağırdı çağırdı. Olan olmuş diyerek yumuşatmaya çalıştım ama çocukları da alıp gideceğini söyledi” dedi.

KOCASINI AFFETMEK İÇİN HANGİ ŞARTI ÖNE SÜRDÜ?

Kocasının çürük cevizleri eve getirmesinin ardından evden ayrılan Hatice Kanbay ise eşiyle barışmak için bir şartı olduğunu ifade etti. Ben çok çile çektim diyen Kanbay, “Benim evimin parasını getirsin. Düzgün bir işte çalışsın, ben onu affederim” diye konuştu. Eşiyle telefonda konuşan Ethem Kanbay orta yolu bulmaya çalıştı. Canlı yayına bağlanan yardımseverlerse Hatice Kanbay’ın eşini affetmesi durumunda kocasına yardım edeceklerini dile getirdi. Ceviz dolandırıcılığının detayları dikkat çekerken olayın yargıya taşındığı öğrenildi. HABER MERKEZİ

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu