Manşet

Erdoğan Aktaş, aday olmayacak

Türk Eğitim Sen Kütahya Şube Başkanı Erdoğan Aktaş, Olağan Genel Kurul’da yeniden aday olmayacağını sosyal medya hesabından duyurdu. Erdoğan Aktaş, “Yönetim kurulumla ve ilçe başkanlarımla ve ekibimle yaptığım istişareler neticesinde bu seçim sürecinde aday olmamaya karar verdim” dedi.

Türk Eğitim Sen Kütahya Şube Başkanı Erdoğan Aktaş’ın açıklaması şu şekilde; “Türk Eğitim Sen bizim sevdamızdır, koordinatlarımızın belirleyicisidir.2018 yılından bu yana Türk Eğitim Sen Kütahya Şube başkanlığını yapmaktayım. Bu süreçte birlikte görev yaptığım yönetim kurulu üyelerim ve ilçe başkanlarımla birlikte üyelerimize ve camiamıza hizmet vermeye, eğitim çalışanlarının sorunlarını dile getirmeye, problemlerini çözmeye çalıştık. Eksiğimizle kusurumuzla. Cemiyet hayatı adına bu dönemde neler yapılabiliyorsa yapmaya çalıştık. Benim değil, yönetimimin ve ilçe başkanlarımın yaptıkları mücadelelere ve fedakarlıklara şahidim. Allah onlardan razı olsun. Bu camia adına gösterdiği fedakarlıkları asla unutmayacağım. Dilerim eğitim çalışanları da unutmaz.

“ASLA UNUTMAYACAĞIM”

Ben Erdoğan Aktaş olarak belki ülkenin en şanslı Sivil Toplum Kuruluşu başkanıyım. Çünkü yönetimi, ilçe başkanları ve ekibi bu kadar yanında olan bir başka başkan yoktur. Allah onlardan razı olsun. Asla unutmayacağım. Ve bir dönem bitti ve yeni seçim süreci başladı. Türk Eğitim Sen camiasına hayırlı olsun. Yönetim kurulumla ve ilçe başkanlarımla ve ekibimle yaptığım iştişareler neticesinde bu seçim sürecinde aday olmamaya karar verdim. Üyelerimize, Türk Eğitim Sen camiasına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur”. AHMET DİNÇ

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu