Merak duvarı

Kütahya Nene Hatun Anaokulu’ndan Selime Kara Uslu’nun da dahil olduğu Merak Duvarı isimli projenin çalışmaları devam ediyor. Proje ile öğrenciler kendini ifade etme, soru sorma, yaratıcı düşünme  alanlarında gelişim gösteriyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kütahya Nene Hatun Anaokulu’nda Merak Duvarı hakkında şu açıklama yapıldı: “Türkiye’nin çeşitli illerinden ortakların bulunduğu  KÜTAHYA  Nene Hatun Anaokulundan Selime Kara Uslu , Adapazarı /Merkez Toki İlkokulu’ndan Zühal Çoban ve Semra Nefesoğlu, Artvin/Merkez  14 Mart İlkokulu’ndan Saadet Lena Kaynar,Sakarya/Kocaali Nazım Üner İlkokulu’ndan Şaban şen ve Sakarya/erenler Akşemsettin İlkokulu’ndan Seda Kuşçuoğlu ve Damla Küpçüoğlu isimli öğretmenler ve öğrencileri “Merak Duvarı”isimli projede yer alan okulumuz çalışmalara son sürat devam etmektedir. Öğrencilerin merak ettikleri konular belirlenip soru haline dönüştürülerek  her hafta bir öğrencinin merak sorusu cevaplandırılıyor. Böylece öğrenciler araştırma, sorgulama ve düşünme becerileri kazanarak merak duygularını geliştiriyor.     Proje ile öğrenciler kendini ifade etme, soru sorma, yaratıcı düşünme  alanlarında gelişim gösteriyor”.

YASİN PEHLİVANGİL

 

 

 

 Merak duvarı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!