“Milletvekilleri müdahale etsin”

İYİ Parti Kütahya İl Başkanı Ali Soycan, daha önce müdahale edilen Çinigaz’a tekrar müdahale edilmesi gerektiğini bildirdi. Milletvekillerini müdahale etmeye çağıran Ali Soycan, “Bunun çözümü basittir. Beceremezlerse iktidara geldiğimizde biz çözeceğiz” dedi.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti’nin müdahalesiyle,  kış ayının devam ettiği mart ayında Çinigaz’ın gönderdiği Usulsüz Kullanım Gaz Kesme Formu geçersiz kılınmıştı. Gaz Kesme Formunda, kişinin gaz kullanımının usulsüz olduğu, doğalgaz kullanım sözleşmesi yapması yani aboneliği üzerine alması gerektiği belirtiliyor ve 3 gün içinde gazın kesileceği yazıyor. Havaların ısınmasıyla ve AK Parti İl Başkanı’nın istifa etmesinden sonra Çinigaz’ın tebligatları yeniden gelmeye başladı. Tebligatları eline alan vatandaşlar, soluğu Çinigaz’da aldı ve bina çevresinde yoğunluk oluştu. Usulsüz Kullanım Gaz Kesme Formu ile müracaat eden vatandaşlar aboneliği üzerlerine alıyor ve 770 TL civarı güvence bedeli ödüyor.

“ZULME SON VERİLSİN”

Milletvekillerini müdahale etmeye çağıran Ali Soycan, “Çinigaz AK Parti’de ki yönetim boşluğundan faydalanıp halka zulmetmeye devam ediyor. Milletvekillerini olaya müdahale etmeye çağırıyorum. İl ve ilçe yönetimi yok hiç olmazsa milletvekilleri olaya müdahil olsunlar. Halka zulme son versinler. Bunun çözümü basittir. Sadece 1 madde değişikliği ile olacaktır. Bakanlığın çözebileceği bir şeydir. Bakanlığa gidip milletvekillerimiz bunun ile ilgili maddeyi değiştirecekler. Bunu beceremezlerse daha önce söz verdiğimiz gibi biz iktidara geliyoruz, biz çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

“Milletvekilleri müdahale etsin”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!