MÜSİAD’tan Çocuklarla İftar Programı

MÜSİAD Kütahya Desteğe Muhtaç ailelerin çocuklarına iftar yemeği verdi. MÜSİAD Kütahya, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün belirlediği ailelerin çocuklarına iftar yemeği verdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yemeğe 60 çocuk, Müsiad üyeleri ve ailelerinden oluşan toplam 110 kişi katıldı. İftara ayrıca Müsiad Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Sarpkaya ve Şeref Soner Cömert, Kütahya Milletvekilleri Ceyda Çetin Erenler, İshak Gazel ve Akparti MKYK üyesi Cem Şahin katıldı. Yemekten sonra söz alan İsmail Tosun: Onbir ayın sultanı Ramazan ayı bolluğu ile, bereketi ile gelmiştir. Müsiad olarak bizler de bu bereketli ayda, belki hayatında hiç lokantaya gitmemiş, ihtiyaç sahibi, ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz çocuklarımızla iftar etmeyi uygun gördük. Bu düşüncelerimizi Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdüremiz Sayın Fatma Uz’la paylaştık. Onunda uygun görmesi ve çocukların belirlenmesinde bize yardım etmesiyle, bu iftar proğramını gerçekleştirdik. İftar proğramımıza katılarak bizleri onurlandıran Müsiad Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerine, Milletvekillerimize, AK parti MKYK üyesi Cem Şahin’e, değerli çocuklarımıza ve Müsiad Üyelerimize teşekkür ederim. dedi.

MÜSİAD’tan Çocuklarla İftar Programı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!