OEDAŞ çalışanları 37 torba çöp topladı

OEDAŞ’ın gönüllü çalışanları kent ormanı ve mesire alanlarında temizlik çalışması düzenleyerek 37 torba çöp topladı. OEDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın,“Yaptığımız çevre temizliği ile doğaya katkı sunarken, yaz öncesinde de önlem almak istedik”dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kütahya, Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir ve Uşak illerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), temiz bir çevre için çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamdaOEDAŞ’ın gönüllü çalışanları tarafından kent ormanı ve mesire alanlarında temizlik çalışması yapıldı.OEDAŞ çalışanlarının yanı sıra İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden yetkilerin de destek verdiği çalışmada 37torba çöp toplandı. OEDAŞ’ın hizmet verdiği 5 ilde de gerçekleştirdiği çalışmada toplanan çöp miktarı ise toplamda 214 poşeti buldu. OEDAŞ, bu projenin gelişerek büyümesi için çalışmalarını sürdürecek.

 “DOĞAYI KORURKEN YANGINLARA KARŞI DA ÖNLEM ALIYORUZ”

İnsan kaynaklı çevre kirliliğinin önlenmesine ve gelecek nesillere temiz bir çevre bırakma hedefine katkı sunmak üzere çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyleyen OEDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın,“OEDAŞ Ailesi olarak gerek şirket politikalarımız gerekse çalışanlarımızın gönüllü katkılarıyla sürdürülebilir bir yaşama odaklanıyor, çevresel riskleri minimize etmek için çalışıyoruz. Yaptığımız çevre temizliği ile doğaya katkı sunarken, yaz öncesinde de önlem almak istedik. Hepimizin hafızasında acı bir şekilde yer ettiği gibi özellikle geçen yıl ülkemizde çok büyük yangın felaketleri yaşadık. Artık bu konuda hepimiz daha duyarlı olmalı, küçük bir cam parçasının bile bir felakete yol açabileceği gerçeğini aklımızdan çıkarmamalıyız. Sahadaki arkadaşlarımız bu anlamda gerçekten büyük hassasiyet içinde çalışıyor. Vatandaşlarımızın da çevre için aynı hassasiyeti göstereceğinden şüphemiz yok” dedi. Yalçın ayrıca çalışmaya katılan gönüllü Kütahya OEDAŞ çalışanları ile projeyi destekleyen kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

OEDAŞ çalışanları 37 torba çöp topladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!