“Personellerimize fedakar çalışmaları için teşekkür ediyorum”

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Gediz Sağlık Hizmetleri MYO tarafından iftar programı organize edildi. Programa katılan Rektör Kavuncu, “Personellerimize fedakar çalışmaları için teşekkür ediyorum.” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gediz SHMYO’nun programına Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi, SHMYO Müdürü Öğr. Gör. Dr. Sinan Darcan, akademik ve idari personel ile aileleri katıldı.

Rektör Kavuncu program sonrası yaptığı paylaşımda, “Bugün Gediz SHMYO akademik ve idari personelimiz ile aileleriyle birlikteydik. Hem okulumuz, öğrencilerimiz ve hocalarımızın akademik çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk hem de Ramazan’ın bereketiyle iftar yaptık. Küçük Lena parmak kaldırarak annesi için ‘postdoc’ izni istedi (tabii ki bu kadar tatlı birisinden gelen isteği geri çeviremezdik). Okulumuz personeline fedakar çalışmaları için teşekkür ediyorum. Gediz’de ihtiyaç duyduğumuz yeni bir okul binası konusunda da Gedizli hemşehrilerimiz ve hayırseverlerle birlikte mutlaka bir çözüm getireceğimize inanıyorum.” dedi.

“Personellerimize fedakar çalışmaları için teşekkür ediyorum”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!