Resmi İlanlar

11 Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alınacak

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 11 Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alacağını duyurdu.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü tarafından  Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesi uyarınca personel alınacaktır.
Adaylar, Üniversitemizin http://servis.kmu.edu.tr/basvuru/ adresinden elektronik ortamda başvurularını yaptıktan sonra alacakları “Öğretim Elemanı Başvuru Formu” ve beyan ettikleri bilgilere ilişkin aşağıda belirtilen belgeler ile birlikte ilgili birimlere şahsen veya posta yoluyla başvurabilecekleri gibi elektronik ortamda istenilen belgeler okunacak şekilde online başvuru sistemindeki açıklamalara göre taranarak sisteme eklenmek suretiyle de yapabilirler. Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan duyuruya göre son başvuru tarihi 11 Ağustos.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.ilan.gov.tr/ilan/826636/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/akademik-personel-alimlari/karamanoglu-mehmetbey-universitesi-11-ogretim-gorevlisi-ve-arastirma-gorevlisi-aliyor

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu