Resmi İlanlar

31 öğretim üyesi alınacak

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi 31 öğretim üyesi alacağını duyurdu.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlamış olmak koşuluyla öğretim üyesi alınacaktır.  Başvurular şahsen veya posta ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar başvuru yapılacak birime ulaşması gerekmektedir. Postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir. Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. e-Devlet üzerinden alınan kare kodlu belgeler başvurularda kabul edilecektir. Pandemi sürecinde İdare uygun gördüğü takdirde ilanın her aşamasını değiştirebilir veya iptal edebilir.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren on beş (15) gündür.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.ilan.gov.tr/ilan/801400/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/akademik-personel-alimlari/bolu-abant-izzet-baysal-universitesi-31-ogretim-uyesi-aliyor

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu