Sendika üyeleri iftarda buluştu 

Tes İş Sendikası Kütahya Şubesi geleneksel iftar programını en çok üyesinin bulunduğu Kütahya merkezde Yeşil Bahçe Düğün Salonu’nda yaptı. Sendika Genel Başkanı Ersin Akma, Genel Başkan Yardımcımız Eşref Erden’in katıldığı iftar programı üyelerin yüksek katılımı ile gerçekleşti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TES-İŞ Sendikası Kütahya Şubesi Üyeleri ile İftar yemeğinde bir araya geldi. İftar sonrası Tes-İş Sendikası Kütahya Şube Başkanı Mehmet Karadere şu açıklamada bulundu; “ Şubemizin geleneksel iftar programları dört yıldır yapılamamıştır. Üyelerimizden gelen yoğun talep üzerine yeni seçildiğimiz bu yıl içerisinde iftar programlarını yeniden başlatacağımız hususunda üyelerimize söz vermiştik. Ramazan-ı Şerifin manevi ikliminde üyelerimiz arasındaki kaynaşmaya, birlik beraberliğin artmasına vesile olan bu organizasyonlarımızıgerçekleştirerek üyelerimize vermiş olduğumuz sözümüzü yerine getirmiş olduk. Elektriğin Üretiminden İletimine, İletiminden dağıtımına vatandaşımızın hanesine kadar hizmet veren enerji çalışanı üyelerimiz halkımıza ve ülkemize hizmet noktasında büyük bir özveriyle çalışmakta ve ülkemizin aydınlanmasına, sanayisinde çarkların dönmesine büyük katkı sağlamakta ve her türlü övgü ve ikramı hak etmektedirler.

“GENİŞ BİR COĞRAFYADA FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ”

Kütahya Şubesi olarak Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak, Eskişehir ve Orhaneli/Bursa illerini kapsayan geniş bir coğrafyada faaliyet göstermekteyiz. İftar programlarımıza 18 Nisanda Uşak İlimiz Osmangazi Elektrik Dağıtım ve TEİAŞ Elektrik İletim İş yerlerinde çalışan arkadaşlarımızla bir araya gelerek başladık ve 19 Nisan Orhaneli Termik Santralında çalışan üyelerimizle, 20 Nisan Tavşanlı ilçemizde Tavşanlı ve bölgesi Tunçbilek Termik Santralı, Osmangazi Elektrik Dağıtım ve TEİAŞ Elektrik İletim ile GLİ AKTEM İş yerlerinde çalışan üyelerimizle, 22 Nisan Afyonkarahisar İlimiz Osmangazi Elektrik Dağıtım çalışanı üyelerimizle ve 25 Nisan Kütahya İlimiz Seyitömer Termik Santralı yine Osmangazi Elektrik Dağıtım ve TEİAŞ 6.Bölge Müdürlüğünde çalışan üyelerimizle bir araya gelerek iftar programlarımızı gerçekleştirdik. İftar Programlarımız vesilesiyle tüm üyelerimize ulaşmak için 26 Nisan Afyonkarahisar Dinar ve yakın ilçeler, 27 Nisan Afyonkarahisar Bolvadin ve yakın ilçeler, 28 Nisan Eskişehir ilimizde TEİAŞ çalışanı üyelerimiz ve 29 Nisan Kütahya Simav, Gediz, Emet, Şaphane ilçelerimizi kapsayan ve yaklaşık 2 bin 500 üyemizle bir araya geleceğimiz iftar programlarımız devam etmektedir.

“PROGRAMIMIZI ÜYELERİMİZİN YÜKSEK KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRDİK”

En fazla üyemizin bulunduğu Kütahya merkezde Yeşil Bahçe Düğün Salonunda 25 Nisan Pazartesi gerçekleştirmiş olduğumuz iftar programımızı üyelerimizin yüksek katılımı ile gerçekleştirdik ve iftar programımızda üyelerimizle bir araya geldik. Ayrıca İftar programımıza misafir olarak katılan Sendikamız Genel Başkanı Ersin Akma, Genel Başkan Yardımcımız Eşref Erden, Türk-İş İl Temsilcimiz İsmail Gök, Belediye İş Başkanı Alâaddin Özçallı, Kütahya Çimse İş Dumlupınar Şube Başkanı İbrahim Ay,  AK Parti Milletvekilimiz İshak Gazel, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Selçuk Alıç, Ülkü Ocakları Başkanı İlker Bükni, İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Şen, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Nihat Kula, CHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri,  İl Müdürlerimiz ve İşveren Vekilleri ile Kütahyamızın Görsel ve Yazılı Basın Mensupları katılmıştır. Davetimize icabet eden Başta Genel Başkanımız Ersin Akma ve Genel Başkan Yardımcımız Eşref Erden olmak üzere tüm misafirlerimize şükran ve minnetlerimizi sunuyoruz”.

HABER MERKEZİ

Sendika üyeleri iftarda buluştu 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!