“Seneye daha kapsamlı olacak”

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Kütahya Tarım Fuarı’nı ziyaret etti. 2023’te yapılacak fuarın daha kapsamlı yapılması için destek olacaklarını bildiren Gazel, “Seneye daha kapsamlı daha büyük bir fuar gerçekleşecek. Onu da çözüm ortağı olarak destekleyeceğiz” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Kütahya Tarım Fuarı’nı Frig Fuarcılık sahibi Tuncay Varol eşliğinde gezerek fuarın nabzını yokladı. Tarım Fuarı hakkında İshak Gazel, “Bugün Kütahya Tarım Fuarı’nı gezdik. Gerçekten Kütahyamızın ve bölgemizin en önemli organizasyonlarından birine burada şahit oldum. Burada çok güzel bir atmosfer vardı. Çiftçimizin yanında ve çiftçilerimiz ile ilgili çalışmaları daha da derinleştirecek, tarımsal üretimi arttıracak bir fuar ile karşı karşıyayız. Bu fuarın organizasyonunu gerçekleştiren çok değerli Tuncay Bey’e de teşekkürlerimizi sunuyorum. Seneye daha kapsamlı daha büyük bir fuar gerçekleşecek. Onu da çözüm ortağı olarak destekleyeceğiz” diye konuştu.

“2023’TEKİ FUAR DAHA DA GÜZEL OLACAK”

Ziyaretleri için İshak Gazel’e teşekkürlerini sunan Tuncay Varol, “Ben de vekilimize ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. İçeride bizim gerçekten stratejik eksiğimiz vardı. O da bu konuda ilgili ve duyarlı davrandı. Allah nasip ederse 2023 yılında daha büyük, kapsamlı ve geniş bir fuar ile üreticimizin karşısında olacağız” açıklamalarında bulundu.

“Seneye daha kapsamlı olacak”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!