Siyaset

Serdar Seven güven tazeledi

Serdar Seven güven tazeledi

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla 1.Olağan Gelecek Partisi Kütahya İl Kongresi Kerem Düğün Salonu’nda yapıldı. Kongrede mevcut il başkanı Serdar Seven güven tazeledi. Kongrede Serdar Seven, partililere ve genel merkeze duydukları güvenden dolayı teşekkürlerini sundu.

Bu haber 2021-04-01 13:25:06 eklenmiş ve 34 kez görüntülenmiştir.

“ÇALINMIŞ ŞEHİRDİR KÜTAHYAM”

İl Kongresi’nde Serdar Seven, Davutoğlu’ndan şu sorunları çözmesi konusunda söz istedi; “Her dönem siyasi iktidarların oylarını kolayca alıp sonra da sırtını döndüğü şehirdir Kütahyam.  Hep gücün yanıda yer almış fakat hiç bir zaman gücün nimetlerinden fayda görmemiş bir şehirdir Kütahyam. 19 yıllık iktidar partisine sonsuz desteklerini vermiş, fakat elinde neyi var neyi yoksa alınmış bir şehirdir Kütahyam. Cumhuriyet tarihi boyunca devletin yapmış olduğu yatırımları, bir çırpıda özelleştirmeye kurban etmiş şehirdir Kütahyam. Yani özün sözü çalınmış şehirdir Kütahyam. Bu şehrin sevdalısı birisi olarak sizin liderliğiniz de gelecek partimizin iktidarında, yeniden sanayisinde bacaları tüten, yeniden pancar yüklü traktörlerin yollarda dizi dizi olduğunu gören, bor ihtisas organize sanayisinin Emet’imize kurulduğunu, termal bölgelerimizin turizm alanlarına dönüştüğü, yap işlet devret modeli ve milyonlarca yolcu garantisi verildiği hava alanımızın devlet eli ile işletildiği ve birçok şehre uçak kaldırıldığı, hızlı trenin de buradan geçtiği, tek devlet hastanesi olmayan şehir kötü ünvanlından kurtulduğu, en önemlisi de Kütahyalı hemşerilerimin sağlık için sosyallik için civar şehirlere gitmediği bir şehrin sözünü istiyorum sizlerden”.

 

SERDAR SEVEN’İN YOL ARKADAŞLARI

Gelecek Partisi Kütahya İl Başkanı Serdar Seven’in yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluşuyor;  Mehmet Genç, Hasan Göz, Mehmet Bakmaz, Nasuh Oruç, Eyüp Dönmez, Murat Mazı, Nuri Sunel, Özcan Aykul, Cemalettin Kes, Salman Kaya, Yunus Emre Taşgın, Yüksel Demirtaş, İsa Ayan, İbrahim Öztürk, Murat Çelik, Himmet Akarsu, Ömer Şerif Erbay,         Zeynep Kartalmış, Bayram Kırış, Bahtiyar Şen, Fatma Kurtulmuş, Merve Tiftik, Mustafa Şahin, Ömer Teber, Nurettin Çiçek, Ertuğrul Taş, Mükremin Gökcül, İbrahim Mete, Savaş Çeler, Saadet Yurdagül, Ömer Çakır, Fatih Çetin, İsmail Tuncay, Mehmet Gökçe, Güler Aydemir, Rukiye Hancı, Zafer Saraç, Naim Tatlı, Levent Güner, Sinan Atasoy, Ahmet Yılmaz, Kamil Çetinkaya. 

HABER: AHMET DİNÇ                                                                              

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu