KütahyaSiyasetSürmanşet

Tavşanlı’nın Deva’sı hazır!

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin’in katılımıyla Deva Partisi Tavşanlı İlçe Binası hizmete açıldı. Açılış konuşması yapan Karlıtekin, “Kısa zamanda halkımızın teveccühünü daha çok kazanacağız ve buradaki çalışma merkezimiz halkımıza umut ışığı olacaktır” dedi.

Deva Partisi Tavşanlı İlçe Binası hizmete açıldı. Açılışa Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin, İl Başkanı Lütfi Yiğit, il başkan yardımcıları Yalçın Can ve Abdullah Türk, Tavşanlı İlçe Başkanlığını Ahmet Özten ve partililer katıldı.  Açılışta konuşması yapan Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin, iktidarın yakın zamanda değişeceğini, halkın üzerine çöken bu kara iklimin yok olacağını söyledi. Candan Karlıtekin sözlerine şöyle devam etti “Bizim, kendimizi halkımıza açık ve net bir şekilde anlatmamız gerekir. Halkımız bir çıkış yolu aramakta, gittiğimiz her yerde bizden çözüm beklemekte olduğunu gözlemlemekteyiz. ‘Nerde kaldınız?’ diye konuştuklarına hepiniz karşılaşmışsınız. Biz çalışmalarımızla samimiyetle devam edeceğiz, kendimizi halkımıza olabildiğince açık ve net şekilde anlatacağız. Diyeceğiz ki onlara ‘bize kulak kabartın, bir dinleyin, sonrası size kalmış’ Biz kendimizi açık ve net anlattıktan sonra teveccühlerine hepiniz şahit olacaksınız. İlçe binamızın güzel çalışmaların başlangıcı olmasını dilerim. Allahın takdiriyle inşallah kısa zamanda halkımızın teveccühünü daha çok kazanacağız ve burdaki çalışma merkezimiz halkımıza umut ışığı olacaktır. Bu vesileyle İlçe Binamızın hayırlara vesile olmasını dilerim.”

ARTIK TAVŞANLI’NIN DEVA’SI HAZIR!

Candan Karlıtekin ziyaretleri ile ilgili sosyal medya hesabından şunları söyledi: “Saha çalışmaları nedeniyle Tavşanlı, Kütahya ve Afyon’da esnaf ve yurttaşlarla temaslarım oldu. Net söylüyorum ‘bardak lebalep dolmuş’ iki-üç damla ya kaldırır ya kaldırmaz. Gördüğüm manzara şu:  İşsizlik ve iş bulma ümidinin olmayışı, Emeklilerin ayakta kalma mücadelesi, Tarım üreticisinin gübre, ilaç, mazot fiyatlarına ezdirilip zarar etmesi, İşsizlerin, geçinemeyenlerin sığınmacılar ve düzensiz göçmenler konusundaki tehlikeli gerginliği, KHK’lıların trajedisi, Bizi bunlardan kurtarın’ sesleri”.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu