Tavşanlı yalnız bırakıldı

Tavşanlı Belde ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ali Ataş, Linyitspor’unu tahkim sürecinde yalnız bırakıldığını bildirdi. Ali Ataş, “Tavşanlım tarihinde bu kadar yalnız kalmamıştır. Koskoca ilçemin vekilsizliğini dibine kadar hissediyoruz” dedi.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tavşanlı Belde ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ali Ataş’ın Linyitspor’un  play-of mücadelesinde tahkim sürecinde yalnız bırakıldığını dile getirdi. Tavşanlı’nın siyasi ve bürokratik anlamda kan kaybettiğini ifade eden Ali Ataş, “Ne söylesek ne yapsak boş artık. Kütahya’nın hem ekonomi olarak hem nüfus olarak en büyük ilçesi güzel memleketim Tavşanlım tarihinde bu kadar yalnız kalmamıştır. Koskoca ilçemin vekilsizliğini dibine kadar hissediyoruz. Ankara’ya bürokrat gönderirsin sahip çıkamazsın görevden alırlar sesimiz çıkmaz. Sporla alakalı hakkımız yenir sahip çıkılmaz. Her birey her siyasetçi siyasi kimliklerini bırakıp ortak paydamız olan Tavşanlı kimliğine bürünmeden de bir arpa boyu ilerleyemeyeceğiz. Hep komşu illerimizi özenerek hayatımızı idame ederiz. İşin özü biz olmadıktan sonra bir olmadıktan sonra Tavşanlım her masada kaybetmeye mahkûmdur. Anlatılacak çok şey var. Söylenecek hiç bir şey yok” açıklamalarında bulundu.

AHMET DİNÇ

Tavşanlı yalnız bırakıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!