Vali Ali Çelik, iş insanlarıyla iftar yaptı

Vali Ali Çelik, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yönetimi tarafından düzenlenen iftarda iş insanlarıyla bir araya geldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İş insanlarıyla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti paylaşan Vali Ali Çelik, “Kapasite artırılmasına, yeni yatırımlara ihtiyacımız var. Bugün sanayi ve üretim birbirini destekleyen temel paradigmalar. Hepimiz üretimin bir parçası olmak zorundayız. Gerek zirai gerek sınai gerekse hizmet üretimini bir bütün haline getirerek ekonomik olarak da güçlü bir devlet olacağız. Üreten ve her yıl katma değer alarak ihracatını artıran sanayicilerimiz, iş insanlarımızla bir arada olmaktan mutluluk duydum. Emeği geçenlere teşekkür ederim” diye konuştu.

OSB Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar programına Vali Çelik’in yanı sıra Milletvekili İshak Gazel, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati Gündüz, KÜTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, KÜTSO Meclis Başkanı Nafi Güral, iş insanı Rıza Güral, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, protokol üyeleri ile iş insanları katıldı .

Vali Ali Çelik, iş insanlarıyla iftar yaptı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!