Ahmet Erbaş 15 günde çözdü!

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde bulunan ve nüfusu da bin kişinin üzerinde olan Eşen Köyü, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş sayesinde çağı yakaladı. Köyün uzun zamandır çözülemeyen telefon çekmeme problemini Ahmet Erbaş çözdü.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eşen Köyü’nde Bahar Şenlikleri düzenlendi. Şenliğe MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç Tavşanlı Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, AK Parti Tavşanlı İlçe Başkanı Bilal Kıyak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Salim Karaboğa katıldı. Şenlikte köylünün büyük bir problemini çözen Ahmet Erbaş, köy muhtarı tarafından fahri hemşeri ilan edildi. Eşen Köy Muhtarı Mustafa Salın, Erbaş’a şükranlarını bildirerek;”Telefon çekmeme konusunda büyük sıkıntılarımız vardı. Sayın vekilimiz bu sorunu 15 gün gibi kısa sürede çözdü. Kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonra biz vekilimizi fahri Eşenköylü yapıyoruz. Huzurlarınızda söylemiş olayım diye konuştu.

Ahmet Erbaş 15 günde çözdü!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!