Ecrin Otel 6 yaşında

Bölgenin en çok tercih edilen ve en yüksek puanlı tesisi olma özelliğini taşıyan Ecrin Otel, 6.yaşını kutluyor. 30 Ağustos Zaferi’nin 100.yılı olması dolayısıyla yapılacak büyük etkinliklere Ecrin Otel kendini hazırladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2016 yılına Altıntaş İlçe merkezinde Akbulut ailesi tarafından hizmete açılan Ecrin Otel, 6 yılda bölgenin en çok tercih edilen oteli oldu. Ecrin Otel’in 6.yaş kutlaması dolayısıyla açıklamada bulunan Otel Müdürü Özay Akbulut, “İlk 2016 yılında misafir ağırlamaya başlayan tesisimiz her zorluğa rağmen bölgenin en çok tercih edilen ve en yüksek puanlı tesisi olma özelliğini taşıyor. İlk olarak Altıntaş’ımıza lüks bir otel yapacağımızı söylediklerinde herkes farklı görüşler sunarak olmayacağını; ilk olarak yabancı turistler geleceğini öğrendiklerinde; Altıntaş’a turistin gelemeyeceğini söylediler.  Ama bizler sabır, emek, çalışmaya devam ederek otelimizi bölgenin en prestijli oteli haline getirmeye başladık. Otelimize dünya mutfağı ve lounge cafe patiserrie ekleyerek ve Altıntaş’a halkımıza açarak bir ilke daha imza attık. İnsanların aileleri ile rahatça huzurluca kahvesini içerken hem dünya hem yöresel lezzetleri tadacakları bir mekân haline getirdik. Bu sene düzenlenecek olan Teknofest ve Zaferin 100.yılına hazırız. İlçemizi en iyi şekilde tanıtıp misafirlerimize Altıntaş insanının hoşgörülülüğünü tanıtmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

AHMET DİNÇ- ÖZEL HABER

Ecrin Otel 6 yaşında

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!