Kalitenin adresi: Kızıltan İnşaat

Kızıltan İnşaat ve Peyzaj’ın sahibi Mehmet Ali Kızıltan, Kütahya ve Balıkesir’de oğlu Ali Kızıltan ile beraber çevre ve peyzaj işlerini ve iş takibi yapıyor. Kızıltan İnşaat’ta dekoratif taş, tel direk, çim taşı, desenli taşlar, bordür,  çeşme, şömine, barbekü imal ediliyor.  Mehmet Ali Kızıltan, Kütahyalıları çevre ve peyzaj konusunda kendisine danışmaya davet etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hem siyasi hem ticari kimliğiyle Mehmet Ali Kızıltan Kütahya geniş bir kitle tarafından tanınıyor. AK Parti’de siyaset yapan ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Mehmet Ali Kızıltan kendini şu şekilde tanıttı: “1968 yılında Emet’in Çerte Köyü’nde dünyaya geldim.  3 çocuk babası, 6 torun sahibiyim.  1986 yılında okuldan mezun olduktan sonra ticari hayata başladım. 1986 yılından beri kaldırım, kilit taşı, peyzaj düzenlemesi işi yapmaktayım. Kızıltan İnşaat’ın sahibiyim. Balıkkesir’de de 1 tane fabrikamız ve şubemiz var.  Oğlum Ali Kızıltan Balıkesir’de ki kısmı yönetiyor. Kütahya’da bize güvenip işini teslim eden yakınlarımızın çevre düzenlemesi ve peyzaj işlerini yapmaktayız. Yılların vermiş olduğu birikimle işlerimizi devam ettirmekteyiz . 2009-2014 arası Çerte Belediye Başkanlığı yaptım. Sonrasında da Kütahya’da kendi şirketimin başına geçtim. Şirketimizi devam ettirmekte, çevre ve peyzaj işleri yapmaktayız. Meydan Mahallesi’nde Musalla Mezarlığı’nın yanında Başkanın Yeri isimli yerimiz var. Bütün eş, dost, tanıdıkları oraya beklerim”.

“PİYASANIN EN UYGUN VE KALİTELİ ÜRÜNLERİ BİZDE”

Fiyat politikası hakkında bilgi veren Kızıltan, “Kızıltan İnşaat’ta dekoratif taş üzerine sulu döküm diye tabir ettiğimiz tel direk, çim taşı, desenli taşlar, bordür,  çeşme, şömine, barbekü imal edip satmaktayız. Piyasanın en uygun ürünleri bizde bulunmaktadır. Bizden hem fiyat alsınlar hem de gerekirse biz o işi kendi işimiz gibi takipte ederiz. Dostalarımıza yardımcı oluruz. Bir kişi 10 liralık işi 5 liraya yaparım derse kesin bunun altında bir şey vardır. Ya demir, ya da betonunda bir şeyler olur. Bize gelip ben şöyle iş verdim işi takip edermisin’ diye bize başvurduklarında gider yardımcı oluruz” diye konuştu.

“KÜTAHYAMIZIN ADINI BALIKESİR’DE DUYURUYORUZ”

Balıkesir’e yatırım yapması hakkında Kızıltan, “Balıkesir’de 2006 yılında gittim. Pamukçu beldesi’nde bir iş aldım kilit taşı üzerine. O günden beri Balıkesir’de çalışmaktayız. Oğlum’da askerden geldikten sonra yaptığımız iş üzerine ufak çaplı bir fabrika açma ihtiyacımız oldu. Eski Kepsut  Yolu dediğimizi Balıkesir’in göbeğinde güzel bir yer açtık. Kızıltan İnşaat Peyzaj ismiyle Kütahyamızın adını Balıkesir’de duyuruyoruz” dedi.

“İŞLERİ KENDİMİZİN GİBİ TAKİP EDİYORUZ”

Kütahya’da yaşayan vatandaşlara seslenen Kızıltan, “1986 yılından bu yana biz bu işi yapmaktayız.  4-5 yerden fiyat alsınlar sonra bize gelsinler bizde fiyat verelim. Fiyatta da anlaşamadığımız zaman da o işin takipçisi ben olurum. Benim işi alıp almamam önemli değil sağlam güzel iş yapılsın. Gerisi sorun değil! Yurtdışında olan vatandaşlarımızın, köylülerimizin işini yapıp teslim ediyoruz videoyla görüntülü olarak iletişim kuruyoruz. İstedikleri gibi yapılmasını sağlıyoruz. Baştan para talep etmiyoruz işin sonunda paramızı alıyoruz.  Evvela işin düzgün olması, o işi sevmemiz lazım” ifadelerini kullandı.

AHMET DİNÇ – ÖZEL HABER

Kalitenin adresi: Kızıltan İnşaat

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 24 Temmuz 2022, 11:41

    Maşallah

    Cevapla
Giriş Yap

Dumlupınar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!